спирачен диск ICER
спирачен диск
| Производител | ICER |
| Парт номер | 78BD2947-2 |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| вид на спирачния диск | плътен |
| диаметър | 260 mm |
| дебелина | 12 mm |
| височина | 40 mm |
| минимална дебелина | 10,8 mm |
| брой/разположение на дупките | 6 |
| диаметър на главината на колелото | 61 mm |
| кръг на дупките | 100 mm |
| тегло | 8.630 kg |
| конструкция на ос | Front |
| технически информационен номер | 78BD2947-2 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
VOLVO 3410294
|
|
VOLVO 34102947
|
|
VOLVO 3459661
|
|
VOLVO 34596619
|
|
ATE 24011201351
|
|
BOSCH 0986478386
|
|
BREMBO 08518620
|
|
FREMAX BD2947
|
|
ICER 78BD29472
|
|
LUCAS DF4300
|
|
LUCAS CAV DF4300
|
|
LUCAS DIESEL DF4300
|
|
LUCAS ELECTRICAL DF4300
|
|
LUCAS ENGINE DRIVE DF4300
|
|
LUCAS TVS DF4300
|
|
REMSA 20900
|
|
REMSA 620900
|
|
ROADHOUSE 620900
|
|
TRW DF4300
41.15 €
-20%
32.92 €
|
| Volvo 480 E | 95 коня | бензин |
| Volvo 480 E | 109 коня | бензин |
| Volvo 480 E | 120 коня | бензин |
| Volvo 480 E | 102 коня | бензин |
| Volvo 480 E | 122 коня | бензин |
| Volvo 480 E | 110 коня | бензин |
| Volvo 440 K (445) | 95 коня | бензин |
| Volvo 440 K (445) | 120 коня | бензин |
| Volvo 440 K (445) | 87 коня | бензин |
| Volvo 440 K (445) | 102 коня | бензин |
| Volvo 440 K (445) | 90 коня | бензин |
| Volvo 440 K (445) | 110 коня | бензин |
| Volvo 460 L (464) | 120 коня | бензин |
| Volvo 460 L (464) | 102 коня | бензин |
| Volvo 460 L (464) | 90 коня | бензин |
| Volvo 460 L (464) | 110 коня | бензин |
| Volvo 460 L (464) | 109 коня | бензин |
| Volvo 440 K (445) | 109 коня | бензин |
| Volvo 460 L (464) | 90 коня | дизел |
| Volvo 440 K (445) | 90 коня | дизел |
| Volvo 480 E | 106 коня | бензин |
| Volvo 440 K (445) | 83 коня | бензин |
| Volvo 440 K (445) | 90 коня | бензин |
| Volvo 460 L (464) | 83 коня | бензин |
| Volvo 460 L (464) | 122 коня | бензин |
| Volvo 440 K (445) | 122 коня | бензин |
| Volvo 460 L (464) | 87 коня | бензин |
