спирачен диск ICER
спирачен диск
| Производител | ICER |
| Парт номер | 78BD3011-1 |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| вид на спирачния диск | плътен |
| диаметър | 278 mm |
| дебелина | 13 mm |
| височина | 86 mm |
| минимална дебелина | 11 mm |
| брой/разположение на дупките | 5 |
| диаметър на главината на колелото | 66,1 mm |
| кръг на дупките | 112 mm |
| тегло | 6.800 kg |
| конструкция на ос | Front |
| технически информационен номер | 78BD3011-1 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 15777
98.99 €
-20%
79.19 €
|
|
ATE 24011301321
|
|
ATE 413132
|
|
BENDIX 561073B
|
|
BREMBO 08253610
|
|
DELPHI BG2160
|
|
FERODO DDF033
62.66 €
-20%
50.13 €
|
|
FREMAX BD3011
|
|
ICER 78BD30111
|
|
JP GROUP 8163100300
|
|
JURID 561073J
|
|
KAWE 627300
|
|
LPR V2071P
59.68 €
-20%
47.74 €
|
|
LUCAS DF1515
|
|
LUCAS CAV DF1515
|
|
LUCAS DIESEL DF1515
|
|
LUCAS ELECTRICAL DF1515
|
|
LUCAS ENGINE DRIVE DF1515
|
|
LUCAS TVS DF1515
|
|
MINTEX MDC1174
|
|
NECTO WN199
|
|
NK 204708
|
|
OPTIMAL BS2730
|
|
QH Benelux BDC1067
|
|
QUINTON HAZELL BDC1067
|
|
REMSA 27300
|
|
REMSA 627300
|
|
ROADHOUSE 627300
|
|
sbs 1815204708
34.79 €
-0%
34.79 €
|
|
ST-TEMPLIN 0311084740
|
|
TRW DF1515
|
|
WOKING D627300
|
|
VW 211615301B
|
| Volkswagen TRANSPORTER II автобус | 50 коня | бензин |
| Volkswagen TRANSPORTER II автобус | 68 коня | бензин |
| Volkswagen TRANSPORTER II автобус | 70 коня | бензин |
| Volkswagen TRANSPORTER III автобус | 50 коня | бензин |
| Volkswagen TRANSPORTER III автобус | 60 коня | бензин |
| Volkswagen TRANSPORTER III автобус | 78 коня | бензин |
| Volkswagen TRANSPORTER III автобус | 83 коня | бензин |
| Volkswagen TRANSPORTER III автобус | 70 коня | бензин |
| Volkswagen TRANSPORTER III автобус | 90 коня | бензин |
| Volkswagen TRANSPORTER III кутия | 60 коня | бензин |
| Volkswagen TRANSPORTER II автобус | 47 коня | бензин |
| Volkswagen TRANSPORTER III кутия | 69 коня | бензин |
| Volkswagen TRANSPORTER II автобус | 66 коня | бензин |
| Volkswagen TRANSPORTER II кутия | 50 коня | бензин |
| Volkswagen TRANSPORTER II кутия | 67 коня | бензин |
| Volkswagen TRANSPORTER II кутия | 69 коня | бензин |
| Volkswagen TRANSPORTER III кутия | 50 коня | бензин |
| Volkswagen TRANSPORTER III кутия | 78 коня | бензин |
| Volkswagen TRANSPORTER III (бордова) платформа/ шаси | 69 коня | бензин |
| Volkswagen TRANSPORTER II (бордова) платформа/ шаси | 50 коня | бензин |
| Volkswagen TRANSPORTER III (бордова) платформа/ шаси | 60 коня | бензин |
| Volkswagen TRANSPORTER III (бордова) платформа/ шаси | 78 коня | бензин |
| Volkswagen TRANSPORTER II кутия | 68 коня | бензин |
| Volkswagen TRANSPORTER III кутия | 90 коня | бензин |
| Volkswagen TRANSPORTER III кутия | 83 коня | бензин |
| Volkswagen TRANSPORTER III (бордова) платформа/ шаси | 83 коня | бензин |
