спирачен диск ICER
спирачен диск
| Производител | ICER |
| Парт номер | 78BD3015-2 |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| диаметър | 280 mm |
| дебелина | 24 mm |
| височина | 55,2 mm |
| минимална дебелина | 20 mm |
| брой/разположение на дупките | 5 |
| диаметър на главината на колелото | 68,2 mm |
| кръг на дупките | 112 mm |
| тегло | 13.850 kg |
| конструкция на ос | Front |
| технически информационен номер | 78BD3015-2 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ATE 24012401281
|
|
BOSCH 0986478846
|
|
BREMBO 09713110
|
|
BREMBO 09713114
|
|
FREMAX BD3015
|
|
ICER 78BD30152
|
|
LUCAS DF2809
|
|
LUCAS CAV DF2809
|
|
LUCAS DIESEL DF2809
|
|
LUCAS ELECTRICAL DF2809
|
|
LUCAS ENGINE DRIVE DF2809
|
|
LUCAS TVS DF2809
|
|
REMSA 55110
|
|
REMSA 655110
|
|
ROADHOUSE 655110
|
|
TRW DF2809
58.29 €
-20%
46.63 €
|
|
VW 701615301F
|
|
VW 7D0615301A
|
|
VW 7D0615301C
|
| Volkswagen TRANSPORTER IV автобус (70XB, 70XC, 7DB, 7DW, 7DK) | 110 коня | бензин |
| Volkswagen TRANSPORTER IV автобус (70XB, 70XC, 7DB, 7DW, 7DK) | 110 коня | бензин |
| Volkswagen TRANSPORTER IV автобус (70XB, 70XC, 7DB, 7DW, 7DK) | 102 коня | дизел |
| Volkswagen TRANSPORTER IV автобус (70XB, 70XC, 7DB, 7DW, 7DK) | 102 коня | дизел |
| Volkswagen TRANSPORTER IV кутия (70XA) | 84 коня | бензин |
| Volkswagen TRANSPORTER IV кутия (70XA) | 110 коня | бензин |
| Volkswagen TRANSPORTER IV кутия (70XA) | 110 коня | бензин |
| Volkswagen TRANSPORTER IV автобус (70XB, 70XC, 7DB, 7DW, 7DK) | 115 коня | бензин |
| Volkswagen TRANSPORTER IV автобус (70XB, 70XC, 7DB, 7DW, 7DK) | 115 коня | бензин |
| Volkswagen TRANSPORTER IV (бордова) платформа/ шаси (70XD) | 110 коня | бензин |
| Volkswagen TRANSPORTER IV (бордова) платформа/ шаси (70XD) | 110 коня | бензин |
| Volkswagen TRANSPORTER IV (бордова) платформа/ шаси (70XD) | 115 коня | бензин |
| Volkswagen TRANSPORTER IV (бордова) платформа/ шаси (70XD) | 115 коня | бензин |
| Volkswagen TRANSPORTER IV кутия (70XA) | 115 коня | бензин |
| Volkswagen TRANSPORTER IV кутия (70XA) | 115 коня | бензин |
| Volkswagen TRANSPORTER IV автобус (70XB, 70XC, 7DB, 7DW, 7DK) | 140 коня | бензин |
| Volkswagen TRANSPORTER IV кутия (70XA) | 102 коня | дизел |
| Volkswagen TRANSPORTER IV (бордова) платформа/ шаси (70XD) | 102 коня | дизел |
| Volkswagen TRANSPORTER IV автобус (70XB, 70XC, 7DB, 7DW, 7DK) | 88 коня | дизел |
| Volkswagen TRANSPORTER IV автобус (70XB, 70XC, 7DB, 7DW, 7DK) | 151 коня | дизел |
| Volkswagen TRANSPORTER IV кутия (70XA) | 102 коня | дизел |
| Volkswagen TRANSPORTER IV кутия (70XA) | 88 коня | дизел |
| Volkswagen TRANSPORTER IV (бордова) платформа/ шаси (70XD) | 88 коня | дизел |
| Volkswagen TRANSPORTER IV автобус (70XB, 70XC, 7DB, 7DW, 7DK) | 204 коня | бензин |
| Volkswagen TRANSPORTER IV кутия (70XA) | 151 коня | дизел |
| Volkswagen TRANSPORTER IV (бордова) платформа/ шаси (70XD) | 102 коня | дизел |
