спирачен диск ICER
спирачен диск
| Производител | ICER |
| Парт номер | 78BD3111-2 |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| вид на спирачния диск | плътен |
| диаметър | 280 mm |
| дебелина | 12 mm |
| височина | 40,3 mm |
| минимална дебелина | 10 mm |
| брой/разположение на дупките | 5 |
| диаметър на главината на колелото | 68,2 mm |
| кръг на дупките | 112 mm |
| тегло | 10.450 kg |
| конструкция на ос | Rear |
| технически информационен номер | 78BD3111-2 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ATE 24011201381
|
|
BOSCH 0986478871
|
|
BREMBO 08728810
|
|
BREMBO 08728814
|
|
FREMAX BD3111
|
|
ICER 78BD31112
|
|
LUCAS DF4047
|
|
LUCAS CAV DF4047
|
|
LUCAS DIESEL DF4047
|
|
LUCAS ELECTRICAL DF4047
|
|
LUCAS ENGINE DRIVE DF4047
|
|
LUCAS TVS DF4047
|
|
REMSA 55800
|
|
REMSA 655800
|
|
ROADHOUSE 655800
|
|
TRW DF4047
44.56 €
-20%
35.65 €
|
|
VW 701615601
|
|
VW 701615601A
|
|
VW 7D0615601
|
| Volkswagen TRANSPORTER IV автобус (70XB, 70XC, 7DB, 7DW, 7DK) | 78 коня | дизел |
| Volkswagen TRANSPORTER IV автобус (70XB, 70XC, 7DB, 7DW, 7DK) | 110 коня | бензин |
| Volkswagen TRANSPORTER IV автобус (70XB, 70XC, 7DB, 7DW, 7DK) | 110 коня | бензин |
| Volkswagen TRANSPORTER IV автобус (70XB, 70XC, 7DB, 7DW, 7DK) | 68 коня | дизел |
| Volkswagen TRANSPORTER IV автобус (70XB, 70XC, 7DB, 7DW, 7DK) | 78 коня | дизел |
| Volkswagen TRANSPORTER IV автобус (70XB, 70XC, 7DB, 7DW, 7DK) | 84 коня | бензин |
| Volkswagen TRANSPORTER IV автобус (70XB, 70XC, 7DB, 7DW, 7DK) | 102 коня | дизел |
| Volkswagen TRANSPORTER IV автобус (70XB, 70XC, 7DB, 7DW, 7DK) | 102 коня | дизел |
| Volkswagen TRANSPORTER IV кутия (70XA) | 84 коня | бензин |
| Volkswagen TRANSPORTER IV кутия (70XA) | 110 коня | бензин |
| Volkswagen TRANSPORTER IV кутия (70XA) | 68 коня | дизел |
| Volkswagen TRANSPORTER IV кутия (70XA) | 78 коня | дизел |
| Volkswagen TRANSPORTER IV кутия (70XA) | 110 коня | бензин |
| Volkswagen TRANSPORTER IV кутия (70XA) | 78 коня | дизел |
| Volkswagen TRANSPORTER IV (бордова) платформа/ шаси (70XD) | 68 коня | дизел |
| Volkswagen TRANSPORTER IV (бордова) платформа/ шаси (70XD) | 78 коня | дизел |
| Volkswagen TRANSPORTER IV автобус (70XB, 70XC, 7DB, 7DW, 7DK) | 115 коня | бензин |
| Volkswagen TRANSPORTER IV автобус (70XB, 70XC, 7DB, 7DW, 7DK) | 115 коня | бензин |
| Volkswagen TRANSPORTER IV (бордова) платформа/ шаси (70XD) | 110 коня | бензин |
| Volkswagen TRANSPORTER IV (бордова) платформа/ шаси (70XD) | 110 коня | бензин |
| Volkswagen TRANSPORTER IV (бордова) платформа/ шаси (70XD) | 84 коня | бензин |
| Volkswagen TRANSPORTER IV (бордова) платформа/ шаси (70XD) | 115 коня | бензин |
| Volkswagen TRANSPORTER IV (бордова) платформа/ шаси (70XD) | 115 коня | бензин |
| Volkswagen TRANSPORTER IV кутия (70XA) | 115 коня | бензин |
| Volkswagen TRANSPORTER IV кутия (70XA) | 115 коня | бензин |
| Volkswagen TRANSPORTER IV (бордова) платформа/ шаси (70XD) | 78 коня | дизел |
| Volkswagen TRANSPORTER IV автобус (70XB, 70XC, 7DB, 7DW, 7DK) | 140 коня | бензин |
| Volkswagen TRANSPORTER IV кутия (70XA) | 102 коня | дизел |
| Volkswagen TRANSPORTER IV (бордова) платформа/ шаси (70XD) | 102 коня | дизел |
| Volkswagen TRANSPORTER IV автобус (70XB, 70XC, 7DB, 7DW, 7DK) | 88 коня | дизел |
| Volkswagen TRANSPORTER IV автобус (70XB, 70XC, 7DB, 7DW, 7DK) | 151 коня | дизел |
| Volkswagen TRANSPORTER IV кутия (70XA) | 75 коня | дизел |
| Volkswagen TRANSPORTER IV (бордова) платформа/ шаси (70XD) | 75 коня | дизел |
| Volkswagen TRANSPORTER IV автобус (70XB, 70XC, 7DB, 7DW, 7DK) | 75 коня | дизел |
| Volkswagen TRANSPORTER IV кутия (70XA) | 102 коня | дизел |
| Volkswagen TRANSPORTER IV кутия (70XA) | 88 коня | дизел |
| Volkswagen TRANSPORTER IV (бордова) платформа/ шаси (70XD) | 88 коня | дизел |
| Volkswagen TRANSPORTER IV автобус (70XB, 70XC, 7DB, 7DW, 7DK) | 204 коня | бензин |
| Volkswagen TRANSPORTER IV кутия (70XA) | 151 коня | дизел |
| Volkswagen TRANSPORTER IV (бордова) платформа/ шаси (70XD) | 102 коня | дизел |
