спирачен диск ICER
спирачен диск
| Производител | ICER |
| Парт номер | 78BD3180-2 |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| вид на спирачния диск | плътен |
| диаметър | 284 mm |
| дебелина | 12 mm |
| височина | 43,5 mm |
| минимална дебелина | 10 mm |
| брой/разположение на дупките | 5 |
| диаметър на главината на колелото | 67 mm |
| кръг на дупките | 112 mm |
| тегло | 9.880 kg |
| конструкция на ос | Front |
| технически информационен номер | 78BD3180-2 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
MERCEDES-BENZ 2024210212
|
|
ATE 24011201281
|
|
BOSCH 0986478262
|
|
BREMBO 08475044
|
|
FREMAX BD3180
|
|
ICER 78BD31802
|
|
LUCAS DF2654
|
|
LUCAS CAV DF2654
|
|
LUCAS DIESEL DF2654
|
|
LUCAS ELECTRICAL DF2654
|
|
LUCAS ENGINE DRIVE DF2654
|
|
LUCAS TVS DF2654
|
|
REMSA 31000
|
|
REMSA 631000
|
|
ROADHOUSE 631000
|
|
TRW DF2654
46.71 €
-20%
37.37 €
|
| Mercedes C-CLASS (W202) | 75 коня | дизел |
| Mercedes C-CLASS (W202) | 95 коня | дизел |
| Mercedes C-CLASS (W202) | 113 коня | дизел |
| Mercedes C-CLASS (W202) | 122 коня | бензин |
| Mercedes C-CLASS (W202) | 121 коня | бензин |
| Mercedes C-CLASS (W202) | 88 коня | дизел |
| Mercedes C-CLASS (W202) | 75 коня | дизел |
