спирачен диск ICER
спирачен диск
| Производител | ICER |
| Парт номер | 78BD3260-2 |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| диаметър | 264 mm |
| дебелина | 24 mm |
| височина | 46,5 mm |
| минимална дебелина | 22 mm |
| брой/разположение на дупките | 5 |
| диаметър на главината на колелото | 64 mm |
| кръг на дупките | 114,3 mm |
| тегло | 11.230 kg |
| конструкция на ос | Front |
| технически информационен номер | 78BD3260-2 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ATE 24012401051
|
|
BOSCH 0986478523
|
|
BREMBO 09525210
|
|
FREMAX BD3260
|
|
ICER 78BD32602
|
|
LUCAS DF2571
|
|
LUCAS CAV DF2571
|
|
LUCAS DIESEL DF2571
|
|
LUCAS ELECTRICAL DF2571
|
|
LUCAS ENGINE DRIVE DF2571
|
|
LUCAS TVS DF2571
|
|
REMSA 23710
|
|
REMSA 623710
|
|
ROADHOUSE 623710
|
|
TRW DF2571
|
|
FORD E92Z1125A
|
|
MAZDA GJ253325XB
|
|
MAZDA GJ253325XC
|
|
MAZDA GJ253325XD
|
|
MAZDA GJ553325XA
|
|
MAZDA GJ553325XB
|
|
MAZDA GJ553325XC
|
|
MAZDA GJ553325XD
|
|
MAZDA GJ553325XMF
|
| Mazda 626 II (GC) | 101 коня | бензин |
| Mazda 626 II Hatchback (GC) | 101 коня | бензин |
| Mazda 626 III (GD) | 90 коня | бензин |
| Mazda 626 III (GD) | 115 коня | бензин |
| Mazda 626 III Hatchback (GD) | 90 коня | бензин |
| Mazda 626 III Hatchback (GD) | 140 коня | бензин |
| Mazda 626 III Hatchback (GD) | 115 коня | бензин |
| Mazda 626 III купе (GD) | 90 коня | бензин |
| Mazda 626 III купе (GD) | 140 коня | бензин |
| Mazda 626 III купе (GD) | 115 коня | бензин |
| Mazda 626 III Station Wagon (GV) | 90 коня | бензин |
| Mazda 626 III Station Wagon (GV) | 115 коня | бензин |
| Mazda 626 III (GD) | 107 коня | бензин |
| Mazda 626 III (GD) | 140 коня | бензин |
| Mazda 626 III Hatchback (GD) | 107 коня | бензин |
| Mazda 626 III купе (GD) | 107 коня | бензин |
| Mazda 626 III Station Wagon (GV) | 88 коня | бензин |
| Mazda 626 III Station Wagon (GV) | 140 коня | бензин |
| Mazda 626 III Station Wagon (GV) | 110 коня | бензин |
| Mazda 626 III Station Wagon (GV) | 116 коня | бензин |
| Mazda 626 III Hatchback (GD) | 148 коня | бензин |
| Mazda 626 III (GD) | 148 коня | бензин |
| Mazda 626 III купе (GD) | 148 коня | бензин |
| Mazda 626 III Station Wagon (GV) | 150 коня | бензин |
| Mazda 626 III (GD) | 115 коня | бензин |
