спирачен диск ICER
спирачен диск
| Производител | ICER |
| Парт номер | 78BD3290-2 |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| диаметър | 276 mm |
| дебелина | 26 mm |
| височина | 46 mm |
| минимална дебелина | 24 mm |
| брой/разположение на дупките | 5 |
| диаметър на главината на колелото | 69 mm |
| кръг на дупките | 14,3 mm |
| тегло | 13.310 kg |
| конструкция на ос | Front |
| технически информационен номер | 78BD3290-2 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ATE 24012601261
|
|
BOSCH 0986479124
|
|
BREMBO 09907910
|
|
FREMAX BD3290
|
|
ICER 78BD32902
|
|
LUCAS DF4291
|
|
LUCAS CAV DF4291
|
|
LUCAS DIESEL DF4291
|
|
LUCAS ELECTRICAL DF4291
|
|
LUCAS ENGINE DRIVE DF4291
|
|
LUCAS TVS DF4291
|
|
REMSA 666710
|
|
REMSA 66710
|
|
ROADHOUSE 666710
|
|
TRW DF4291
61.36 €
-20%
49.08 €
|
|
HYUNDAI 5171226000
|
|
HYUNDAI 517123B000
|
| Hyundai TRAJET (FO) | 136 коня | бензин |
| Hyundai SANTA FE I (SM) | 136 коня | бензин |
| Hyundai TRAJET (FO) | 173 коня | бензин |
| Hyundai SANTA FE I (SM) | 173 коня | бензин |
| Hyundai TRAJET (FO) | 113 коня | дизел |
| Hyundai SANTA FE I (SM) | 113 коня | дизел |
| Hyundai SANTA FE I (SM) | 136 коня | бензин |
| Hyundai SANTA FE I (SM) | 146 коня | бензин |
| Hyundai SANTA FE I (SM) | 146 коня | бензин |
| Hyundai SANTA FE I (SM) | 113 коня | дизел |
| Hyundai SANTA FE I (SM) | 135 коня | бензин |
| Hyundai TRAJET (FO) | 140 коня | бензин |
