спирачен диск ICER
спирачен диск
| Производител | ICER |
| Парт номер | 78BD3402-2 |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| диаметър | 348 mm |
| дебелина | 30 mm |
| височина | 77 mm |
| минимална дебелина | 28,4 mm |
| брой/разположение на дупките | 5 |
| диаметър на главината на колелото | 79 mm |
| кръг на дупките | 120 mm |
| тегло | 23.730 kg |
| конструкция на ос | Front |
| технически информационен номер | 78BD3402-2 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ATE 24013001862
|
|
BENDIX 562401B
|
|
BOSCH 0986479584
|
|
FERODO DDF1701
76.12 €
-20%
60.89 €
|
|
FREMAX BD3402
|
|
ICER 78BD34022
|
|
NK 201560
72.42 €
-20%
57.93 €
|
|
ZIMMERMANN 150343420
|
|
BMW 34116763824
|
| BMW 6 (E63) | 333 коня | бензин |
| BMW 6 кабриолет (E64) | 333 коня | бензин |
| BMW 6 кабриолет (E64) | 367 коня | бензин |
| BMW 6 (E63) | 367 коня | бензин |
| BMW 5 (E60) | 367 коня | бензин |
| BMW 5 Touring (E61) | 367 коня | бензин |
