спирачен диск ICER
спирачен диск
| Производител | ICER |
| Парт номер | 78BD3937-2 |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| диаметър | 300 mm |
| дебелина | 25 mm |
| височина | 48,5 mm |
| минимална дебелина | 23 mm |
| брой/разположение на дупките | 5 |
| диаметър на главината на колелото | 63,5 mm |
| кръг на дупките | 108 mm |
| тегло | 17.280 kg |
| конструкция на ос | Front |
| технически информационен номер | 78BD3937-2 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
VOLVO 274510
|
|
VOLVO 31262719
|
|
ATE 24012501621
|
|
BENDIX 562363B
|
|
BOSCH 0986479171
|
|
BREMBO 09946811
|
|
FERODO DDF1225
63.38 €
-20%
50.71 €
|
|
FREMAX BD3937
|
|
ICER 78BD39372
|
|
LPR F1012V
38.76 €
-20%
31.01 €
|
|
LUCAS DF4424
|
|
LUCAS CAV DF4424
|
|
LUCAS DIESEL DF4424
|
|
LUCAS ELECTRICAL DF4424
|
|
LUCAS ENGINE DRIVE DF4424
|
|
LUCAS TVS DF4424
|
|
REMSA 671110
|
|
REMSA 71110
|
|
ROADHOUSE 671110
|
|
TRW DF4424
75.16 €
-20%
60.13 €
|
|
FORD 1223664
|
|
FORD 1223666
|
|
FORD 1253964
|
|
FORD 1253965
|
|
FORD 1323560
|
|
FORD 1373370
|
|
FORD 1469083
|
|
FORD 1500152
|
|
FORD 1501059
|
|
FORD 1520297
|
| Volvo S40 II (MS) | 150 коня | дизел |
| Volvo S40 II (MS) | 177 коня | дизел |
| Volvo S40 II (MS) | 115 коня | дизел |
| Volvo V50 (MW) | 177 коня | дизел |
| Volvo V50 (MW) | 150 коня | дизел |
| Volvo S40 II (MS) | 146 коня | двугоривен автомобил (flexible-fuel vehicle) |
| Ford FOCUS C-MAX | 136 коня | дизел |
| Volvo S40 II (MS) | 140 коня | бензин |
| Volvo V50 (MW) | 140 коня | бензин |
| Volvo V50 (MW) | 170 коня | бензин |
| Volvo S40 II (MS) | 170 коня | бензин |
| Volvo S40 II (MS) | 220 коня | бензин |
| Volvo V50 (MW) | 220 коня | бензин |
| Volvo S40 II (MS) | 136 коня | дизел |
| Volvo V50 (MW) | 136 коня | дизел |
| Ford FOCUS C-MAX | 145 коня | бензин |
| Volvo S40 II (MS) | 220 коня | бензин |
| Volvo S40 II (MS) | 125 коня | бензин |
| Volvo V50 (MW) | 220 коня | бензин |
| Volvo V50 (MW) | 125 коня | бензин |
| Volvo S40 II (MS) | 101 коня | бензин |
| Volvo V50 (MW) | 101 коня | бензин |
| Volvo V50 (MW) | 110 коня | дизел |
| Ford FOCUS C-MAX | 115 коня | дизел |
| Volvo C70 II кабриолет | 140 коня | бензин |
| Volvo C70 II кабриолет | 170 коня | бензин |
| Volvo C70 II кабриолет | 220 коня | бензин |
| Volvo C30 | 170 коня | бензин |
| Volvo C30 | 136 коня | дизел |
| Volvo C30 | 180 коня | дизел |
| Volvo S40 II (MS) | 146 коня | бензин |
| Volvo V50 (MW) | 146 коня | бензин |
| Volvo S40 II (MS) | 179 коня | дизел |
| Volvo V50 (MW) | 179 коня | дизел |
| Volvo C30 | 230 коня | бензин |
| Volvo S40 II (MS) | 230 коня | бензин |
| Volvo S40 II (MS) | 230 коня | бензин |
| Volvo V50 (MW) | 230 коня | бензин |
| Volvo V50 (MW) | 230 коня | бензин |
| Volvo C70 II кабриолет | 230 коня | бензин |
| Volvo S40 II (MS) | 125 коня | Бензин/Етанол |
| Volvo V50 (MW) | 125 коня | Бензин/Етанол |
| Volvo C30 | 163 коня | дизел |
| Volvo C70 II кабриолет | 136 коня | дизел |
| Volvo V50 (MW) | 163 коня | дизел |
