спирачен диск ICER
спирачен диск
| Производител | ICER |
| Парт номер | 78BD3965-2 |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| вид на спирачния диск | плътен |
| диаметър | 265 mm |
| дебелина | 11 mm |
| височина | 40,8 mm |
| минимална дебелина | 9 mm |
| брой/разположение на дупките | 5 |
| диаметър на главината на колелото | 63,5 mm |
| кръг на дупките | 108 mm |
| тегло | 8.850 kg |
| конструкция на ос | Rear |
| технически информационен номер | 78BD3965-2 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ATE 24011101551
|
|
BENDIX 562364B
|
|
BOSCH 0986479169
|
|
DELPHI BG3896
60.33 €
-20%
48.27 €
|
|
FEBI BILSTEIN 24619
29.53 €
-20%
23.62 €
|
|
FERODO DDF1226
33.79 €
-20%
27.03 €
|
|
FREMAX BD3965
|
|
ICER 78BD39652
|
|
LPR F1013P
31.8 €
-20%
25.44 €
|
|
LUCAS DF4372
|
|
LUCAS CAV DF4372
|
|
LUCAS DIESEL DF4372
|
|
LUCAS ELECTRICAL DF4372
|
|
LUCAS ENGINE DRIVE DF4372
|
|
LUCAS TVS DF4372
|
|
NK 202558
27.83 €
-20%
22.26 €
|
|
QH Benelux BDC5505
|
|
QUINTON HAZELL BDC5505
|
|
SAFELINE BRAKE PADS 08A02920
|
|
TRW DF4372
38.12 €
-20%
30.49 €
|
|
VALEO 186842
122.91 €
-20%
98.33 €
|
|
ZIMMERMANN 250135500
|
|
FORD 1223540
|
|
FORD 1252728
|
|
FORD 1320347
|
|
FORD 1373360
|
|
FORD 3M512A315AB
|
|
FORD 3M512A315AE
|
| Ford C-MAX (DM2) | 122 коня | бензин |
| Ford FOCUS II комби (DA_) | 100 коня | дизел |
| Ford FOCUS II (DA_) | 100 коня | дизел |
| Ford C-MAX (DM2) | 101 коня | дизел |
| Ford FOCUS C-MAX | 120 коня | бензин |
| Ford FOCUS C-MAX | 100 коня | бензин |
| Ford FOCUS C-MAX | 125 коня | бензин |
| Ford FOCUS II седан (DA_) | 100 коня | дизел |
| Ford FOCUS II (DA_) | 100 коня | бензин |
| Ford FOCUS II (DA_) | 115 коня | бензин |
| Ford FOCUS II (DA_) | 80 коня | бензин |
| Ford FOCUS II (DA_) | 109 коня | дизел |
| Ford FOCUS C-MAX | 115 коня | бензин |
| Ford FOCUS C-MAX | 90 коня | дизел |
| Ford FOCUS II комби (DA_) | 80 коня | бензин |
| Ford FOCUS II комби (DA_) | 100 коня | бензин |
| Ford FOCUS II комби (DA_) | 115 коня | бензин |
| Ford FOCUS II комби (DA_) | 109 коня | дизел |
| Ford FOCUS II комби (DA_) | 90 коня | дизел |
| Ford FOCUS II (DA_) | 90 коня | дизел |
| Ford FOCUS II седан (DA_) | 80 коня | бензин |
| Ford FOCUS II седан (DA_) | 100 коня | бензин |
| Ford FOCUS II седан (DA_) | 115 коня | бензин |
| Ford FOCUS II седан (DA_) | 90 коня | дизел |
| Ford FOCUS II седан (DA_) | 109 коня | дизел |
| Ford FOCUS C-MAX | 125 коня | Бензин/Етанол |
| Ford FOCUS II кабриолет | 100 коня | бензин |
| Ford C-MAX (DM2) | 100 коня | бензин |
| Ford C-MAX (DM2) | 125 коня | бензин |
| Ford C-MAX (DM2) | 125 коня | Бензин/Етанол |
| Ford C-MAX (DM2) | 145 коня | бензин |
| Ford C-MAX (DM2) | 90 коня | дизел |
| Ford C-MAX (DM2) | 109 коня | дизел |
| Ford C-MAX (DM2) | 136 коня | дизел |
| Ford FOCUS II (DA_) | 125 коня | бензин |
| Ford FOCUS II седан (DA_) | 125 коня | бензин |
| Ford FOCUS II комби (DA_) | 125 коня | бензин |
| Ford FOCUS II комби (DA_) | 115 коня | Бензин/Автогаз (LPG) |
| Ford FOCUS II (DA_) | 115 коня | Бензин/Автогаз (LPG) |
