спирачен диск ICER
спирачен диск
| Производител | ICER |
| Парт номер | 78BD4061-2 |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| вид на спирачния диск | плътен |
| диаметър | 288 mm |
| дебелина | 15 mm |
| височина | 46,2 mm |
| минимална дебелина | 13 mm |
| брой/разположение на дупките | 5 |
| диаметър на главината на колелото | 68 mm |
| кръг на дупките | 112 mm |
| тегло | 13.260 kg |
| конструкция на ос | Front |
| технически информационен номер | 78BD4061-2 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ATE 24011501051
|
|
BOSCH 0986478545
|
|
BREMBO 08574710
|
|
BREMBO 08574714
|
|
FREMAX BD4061
|
|
ICER 78BD40612
|
|
LUCAS DF2650
|
|
LUCAS CAV DF2650
|
|
LUCAS DIESEL DF2650
|
|
LUCAS ELECTRICAL DF2650
|
|
LUCAS ENGINE DRIVE DF2650
|
|
LUCAS TVS DF2650
|
|
REMSA 32700
|
|
REMSA 632700
|
|
ROADHOUSE 632700
|
|
TRW DF2650
52.08 €
-20%
41.66 €
|
|
AUDI 4A0615301B
|
|
VW 4A0615301B
|
| Audi 100 (4A, C4) | 82 коня | дизел |
| Audi 100 (4A, C4) | 115 коня | дизел |
| Audi 100 (4A, C4) | 100 коня | бензин |
| Audi 100 (4A, C4) | 115 коня | бензин |
| Audi 100 (4A, C4) | 134 коня | бензин |
| Audi 100 (4A, C4) | 134 коня | бензин |
| Audi 100 Avant (4A, C4) | 115 коня | дизел |
| Audi 100 Avant (4A, C4) | 100 коня | бензин |
| Audi 100 Avant (4A, C4) | 115 коня | бензин |
| Audi 100 Avant (4A, C4) | 133 коня | бензин |
| Audi 100 Avant (4A, C4) | 134 коня | бензин |
| Audi A6 Avant (4A, C4) | 90 коня | дизел |
| Audi A6 Avant (4A, C4) | 140 коня | дизел |
| Audi A4 (8D2, B5) | 125 коня | бензин |
| Audi A6 (4A, C4) | 100 коня | бензин |
| Audi A6 (4A, C4) | 115 коня | бензин |
| Audi A6 (4A, C4) | 140 коня | бензин |
| Audi A6 Avant (4A, C4) | 100 коня | бензин |
| Audi A6 Avant (4A, C4) | 115 коня | бензин |
| Audi A6 Avant (4A, C4) | 140 коня | бензин |
| Audi A6 Avant (4A, C4) | 114 коня | дизел |
| Audi A6 Avant (4A, C4) | 116 коня | дизел |
| Audi A6 (4A, C4) | 140 коня | бензин |
| Audi A6 Avant (4A, C4) | 140 коня | бензин |
| Audi 100 (4A, C4) | 115 коня | бензин |
| Audi 100 Avant (4A, C4) | 115 коня | бензин |
| Audi 100 Avant (4A, C4) | 82 коня | дизел |
| Audi A6 Avant (4A, C4) | 140 коня | дизел |
| Audi A4 Avant (8D5, B5) | 125 коня | бензин |
| Audi A6 (4A, C4) | 125 коня | бензин |
| Audi A6 Avant (4A, C4) | 125 коня | бензин |
| Audi A6 (4A, C4) | 125 коня | бензин |
| Audi A6 Avant (4A, C4) | 125 коня | бензин |
| Audi A6 (4A, C4) | 133 коня | бензин |
| Audi A6 Avant (4A, C4) | 133 коня | бензин |
| Audi A6 (4A, C4) | 133 коня | бензин |
| Audi A6 Avant (4A, C4) | 133 коня | бензин |
| Audi 100 (4A, C4) | 140 коня | бензин |
| Audi 100 Avant (4A, C4) | 140 коня | бензин |
