спирачен диск ICER
спирачен диск
| Производител | ICER |
| Парт номер | 78BD4392-2 |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| вид на спирачния диск | плътен |
| диаметър | 236 mm |
| дебелина | 12,5 mm |
| височина | 35,5 mm |
| минимална дебелина | 9,7 mm |
| брой/разположение на дупките | 4 |
| диаметър на главината на колелото | 86 mm |
| кръг на дупките | 102 mm |
| тегло | 7.520 kg |
| конструкция на ос | Front |
| технически информационен номер | 78BD4392-2 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ATE 24011301951
|
|
BOSCH 0986478712
|
|
BREMBO 08782210
|
|
FREMAX BD4392
|
|
ICER 78BD43922
|
|
LUCAS DF4123
|
|
LUCAS CAV DF4123
|
|
LUCAS DIESEL DF4123
|
|
LUCAS ELECTRICAL DF4123
|
|
LUCAS ENGINE DRIVE DF4123
|
|
LUCAS TVS DF4123
|
|
REMSA 60600
|
|
REMSA 660600
|
|
ROADHOUSE 660600
|
|
TRW DF4123
38.12 €
-20%
30.49 €
|
|
CHEVROLET 96455424
|
|
DAEWOO 96284392
|
|
DAEWOO 96320531
|
|
DAEWOO 96455424
|
| Daewoo MATIZ (KLYA) | 52 коня | бензин |
| Daewoo MATIZ (KLYA) | 64 коня | бензин |
| Chevrolet MATIZ (M200, M250) | 52 коня | бензин |
| Chevrolet MATIZ (M200, M250) | 64 коня | бензин |
| Chevrolet MATIZ (M200, M250) | 67 коня | бензин |
| Chevrolet SPARK | 50 коня | бензин |
