спирачен диск ICER
спирачен диск
| Производител | ICER |
| Парт номер | 78BD4539-2 |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| диаметър | 300 mm |
| дебелина | 22 mm |
| височина | 51,5 mm |
| минимална дебелина | 20,4 mm |
| брой/разположение на дупките | 5 |
| диаметър на главината на колелото | 79 mm |
| кръг на дупките | 120 mm |
| тегло | 13.760 kg |
| конструкция на ос | Front |
| технически информационен номер | 78BD4539-2 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ATE 24012201601
|
|
BENDIX 562090B
|
|
BOSCH 0986478571
|
|
BREMBO 09770110
|
|
FREMAX BD4539
|
|
ICER 78BD45392
|
|
LUCAS DF4055
|
|
LUCAS CAV DF4055
|
|
LUCAS DIESEL DF4055
|
|
LUCAS ELECTRICAL DF4055
|
|
LUCAS ENGINE DRIVE DF4055
|
|
LUCAS TVS DF4055
|
|
REMSA 58910
|
|
REMSA 658910
|
|
ROADHOUSE 658910
|
|
TRW DF4055
54.71 €
-20%
43.77 €
|
|
BMW 34111164539
|
|
BMW 34116757526
|
|
BMW 34116766224
|
| BMW 3 (E46) | 193 коня | бензин |
| BMW 3 купе (E46) | 193 коня | бензин |
| BMW 3 Touring (E46) | 150 коня | бензин |
| BMW 3 Touring (E46) | 118 коня | бензин |
| BMW 3 Touring (E46) | 193 коня | бензин |
| BMW 3 кабриолет (E46) | 170 коня | бензин |
| BMW Z3 (E36) | 231 коня | бензин |
| BMW Z3 купе (E36) | 231 коня | бензин |
| BMW 3 купе (E46) | 192 коня | бензин |
| BMW 3 кабриолет (E46) | 170 коня | бензин |
| BMW 3 кабриолет (E46) | 192 коня | бензин |
| BMW 3 Touring (E46) | 170 коня | бензин |
| BMW 3 (E46) | 192 коня | бензин |
| BMW 3 Touring (E46) | 192 коня | бензин |
| BMW 3 (E46) | 192 коня | бензин |
| BMW 3 Touring (E46) | 192 коня | бензин |
| BMW 3 Compact (E46) | 192 коня | бензин |
| BMW 3 Compact (E46) | 150 коня | дизел |
| BMW 3 (E46) | 150 коня | дизел |
| BMW 3 Touring (E46) | 150 коня | дизел |
| BMW 3 кабриолет (E46) | 143 коня | бензин |
| BMW Z4 (E85) | 231 коня | бензин |
| BMW 3 купе (E46) | 150 коня | дизел |
| BMW 3 кабриолет (E46) | 150 коня | дизел |
| BMW Z4 (E85) | 218 коня | бензин |
| BMW Z4 (E85) | 265 коня | бензин |
| BMW 3 кабриолет (E46) | 150 коня | бензин |
