спирачен диск ICER
спирачен диск
| Производител | ICER |
| Парт номер | 78BD4609-2 |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| вид на спирачния диск | плътен |
| диаметър | 290 mm |
| дебелина | 12 mm |
| височина | 35 mm |
| минимална дебелина | 10 mm |
| брой/разположение на дупките | 5 |
| диаметър на главината на колелото | 71 mm |
| кръг на дупките | 108 mm |
| тегло | 10.040 kg |
| конструкция на ос | Rear |
| технически информационен номер | 78BD4609-2 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ATE 24011201621
|
|
BENDIX 562253B
|
|
BOSCH 0986479194
|
|
BREMBO 08868210
|
|
FREMAX BD4609
|
|
ICER 78BD46092
|
|
LUCAS DF4351
|
|
LUCAS CAV DF4351
|
|
LUCAS DIESEL DF4351
|
|
LUCAS ELECTRICAL DF4351
|
|
LUCAS ENGINE DRIVE DF4351
|
|
LUCAS TVS DF4351
|
|
REMSA 669000
|
|
REMSA 69000
|
|
ROADHOUSE 669000
|
|
TRW DF4351
51 €
-20%
40.8 €
|
|
CITROEN 424972
|
|
PEUGEOT 4246P9
|
|
PEUGEOT 424914
|
| Peugeot 607 (9D, 9U) | 133 коня | дизел |
| Peugeot 407 (6D_) | 136 коня | бензин |
| Peugeot 407 (6D_) | 158 коня | бензин |
| Peugeot 407 (6D_) | 211 коня | бензин |
| Peugeot 407 (6D_) | 136 коня | дизел |
| Peugeot 407 (6D_) | 109 коня | дизел |
| Peugeot 407 (6D_) | 116 коня | бензин |
| Peugeot 407 SW (6E_) | 116 коня | бензин |
| Peugeot 407 SW (6E_) | 136 коня | бензин |
| Peugeot 407 SW (6E_) | 158 коня | бензин |
| Peugeot 407 SW (6E_) | 211 коня | бензин |
| Peugeot 407 SW (6E_) | 109 коня | дизел |
| Peugeot 407 SW (6E_) | 136 коня | дизел |
| Peugeot 607 (9D, 9U) | 204 коня | дизел |
| Citroen C6 (TD_) | 211 коня | бензин |
| Citroen C6 (TD_) | 204 коня | дизел |
| Peugeot 407 купе (6C_) | 163 коня | бензин |
| Peugeot 407 купе (6C_) | 211 коня | бензин |
| Peugeot 407 купе (6C_) | 204 коня | дизел |
| Peugeot 407 SW (6E_) | 125 коня | бензин |
| Peugeot 407 SW (6E_) | 140 коня | бензин |
| Peugeot 407 SW (6E_) | 163 коня | бензин |
| Peugeot 407 (6D_) | 125 коня | бензин |
| Peugeot 407 (6D_) | 140 коня | бензин |
| Peugeot 407 (6D_) | 163 коня | бензин |
| Peugeot 407 (6D_) | 204 коня | дизел |
| Peugeot 407 SW (6E_) | 204 коня | дизел |
| Peugeot 607 (9D, 9U) | 170 коня | дизел |
| Peugeot 407 (6D_) | 170 коня | дизел |
| Peugeot 407 SW (6E_) | 170 коня | дизел |
| Citroen C6 (TD_) | 170 коня | дизел |
| Citroen C5 III (RD_) | 125 коня | бензин |
| Citroen C5 III (RD_) | 140 коня | бензин |
| Citroen C5 III (RD_) | 211 коня | бензин |
| Citroen C5 III (RD_) | 109 коня | дизел |
| Citroen C5 III (RD_) | 136 коня | дизел |
| Citroen C5 III (RD_) | 170 коня | дизел |
| Citroen C5 III (RD_) | 204 коня | дизел |
| Citroen C5 III Break (TD_) | 125 коня | бензин |
| Citroen C5 III Break (TD_) | 140 коня | бензин |
| Citroen C5 III Break (TD_) | 211 коня | бензин |
| Citroen C5 III Break (TD_) | 109 коня | дизел |
| Citroen C5 III Break (TD_) | 136 коня | дизел |
| Citroen C5 III Break (TD_) | 170 коня | дизел |
| Citroen C5 III Break (TD_) | 204 коня | дизел |
| Peugeot 407 купе (6C_) | 136 коня | дизел |
| Peugeot 407 (6D_) | 140 коня | дизел |
| Peugeot 407 SW (6E_) | 140 коня | дизел |
| Peugeot 407 купе (6C_) | 163 коня | дизел |
| Peugeot 407 купе (6C_) | 241 коня | дизел |
