спирачен диск ICER
спирачен диск
| Производител | ICER |
| Парт номер | 78BD4633-2 |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| диаметър | 235,8 mm |
| дебелина | 20 mm |
| височина | 40,8 mm |
| минимална дебелина | 18 mm |
| брой/разположение на дупките | 6 |
| диаметър на главината на колелото | 59 mm |
| кръг на дупките | 100 mm |
| тегло | 7.440 kg |
| конструкция на ос | Front |
| технически информационен номер | 78BD4633-2 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
BREMBO 09309020
|
|
FREMAX BD4633
|
|
ICER 78BD46332
|
|
REMSA 65510
|
|
REMSA 665510
|
|
ROADHOUSE 665510
|
|
DAEWOO 96574633
|
| Daewoo KALOS (KLAS) | 83 коня | бензин |
| Daewoo KALOS (KLAS) | 72 коня | бензин |
| Daewoo KALOS (KLAS) | 94 коня | бензин |
