спирачен диск ICER
спирачен диск
| Производител | ICER |
| Парт номер | 78BD4642-2 |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| вид на спирачния диск | плътен |
| диаметър | 273 mm |
| дебелина | 12,7 mm |
| височина | 43 mm |
| минимална дебелина | 10,7 mm |
| брой/разположение на дупките | 4 |
| диаметър на главината на колелото | 76 mm |
| кръг на дупките | 98 mm |
| тегло | 10.330 kg |
| конструкция на ос | Front |
| технически информационен номер | 78BD4642-2 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
TALBOT 424642
|
|
TALBOT 7851531000
|
|
ATE 24011301281
|
|
BOSCH 0986478091
|
|
BREMBO 08197610
|
|
FREMAX BD4642
|
|
ICER 78BD46422
|
|
LUCAS DF1203
|
|
LUCAS CAV DF1203
|
|
LUCAS DIESEL DF1203
|
|
LUCAS ELECTRICAL DF1203
|
|
LUCAS ENGINE DRIVE DF1203
|
|
LUCAS TVS DF1203
|
|
REMSA 26100
|
|
REMSA 626100
|
|
ROADHOUSE 626100
|
|
TRW DF1203
39.76 €
-20%
31.81 €
|
|
PEUGEOT 424642
|
|
PEUGEOT 424682
|
|
PEUGEOT 4246B2
|
| Peugeot 504 (A_, M_) | 79 коня | бензин |
| Peugeot 504 (A_, M_) | 97 коня | бензин |
| Peugeot 504 (A_, M_) | 106 коня | бензин |
| Peugeot 604 (561A_) | 144 коня | бензин |
| Peugeot 505 (551A) | 75 коня | бензин |
| Peugeot 505 (551A) | 82 коня | бензин |
| Peugeot 505 (551A) | 97 коня | бензин |
| Peugeot 505 (551A) | 98 коня | бензин |
| Peugeot 505 (551A) | 110 коня | бензин |
| Peugeot 505 (551A) | 155 коня | бензин |
| Peugeot 505 (551A) | 114 коня | бензин |
| Peugeot 505 (551A) | 116 коня | бензин |
| Peugeot 505 (551A) | 122 коня | бензин |
| Peugeot 505 (551A) | 80 коня | дизел |
| Peugeot 505 (551A) | 75 коня | дизел |
| Peugeot 505 (551A) | 90 коня | дизел |
| Peugeot 505 (551A) | 105 коня | дизел |
| Peugeot 505 Break (551D) | 94 коня | бензин |
| Peugeot 505 Break (551D) | 114 коня | бензин |
| Peugeot 505 Break (551D) | 70 коня | дизел |
| Peugeot 505 Break (551D) | 75 коня | дизел |
| Peugeot 505 (551A) | 69 коня | дизел |
| Peugeot 505 Break (551D) | 98 коня | бензин |
| Peugeot 504 (A_, M_) | 82 коня | бензин |
| Peugeot 504 (A_, M_) | 97 коня | бензин |
| Peugeot 504 (A_, M_) | 54 коня | дизел |
| Peugeot 504 (A_, M_) | 65 коня | дизел |
| Peugeot 504 (A_, M_) | 69 коня | дизел |
| Peugeot 504 Break (D_, F_) | 73 коня | бензин |
| Peugeot 504 Break (D_, F_) | 92 коня | бензин |
| Peugeot 504 Break (D_, F_) | 65 коня | дизел |
| Peugeot 504 Break (D_, F_) | 69 коня | дизел |
| Peugeot 505 (551A) | 84 коня | бензин |
| Peugeot 505 (551A) | 150 коня | бензин |
| Peugeot 505 Break (551D) | 82 коня | бензин |
| Peugeot 505 Break (551D) | 122 коня | бензин |
| Peugeot 505 Break (551D) | 90 коня | дизел |
| Peugeot 505 Break (551D) | 105 коня | дизел |
| Peugeot 604 (561A_) | 136 коня | бензин |
| Peugeot 604 (561A_) | 80 коня | дизел |
| Peugeot 604 (561A_) | 150 коня | бензин |
| Peugeot 604 (561A_) | 90 коня | дизел |
| Peugeot 505 Break (551D) | 80 коня | дизел |
| Peugeot 505 (551A) | 174 коня | бензин |
| Peugeot 504 купе | 102 коня | бензин |
| Peugeot 504 купе | 144 коня | бензин |
| Peugeot 504 кабриолет | 102 коня | бензин |
| Peugeot 504 кабриолет | 106 коня | бензин |
| Peugeot 504 купе | 106 коня | бензин |
| Peugeot 505 (551A) | 107 коня | бензин |
| Peugeot 504 (A_, M_) | 75 коня | бензин |
| Peugeot 504 (A_, M_) | 67 коня | дизел |
| Peugeot 504 (A_, M_) | 94 коня | бензин |
| Peugeot 504 (A_, M_) | 58 коня | дизел |
| Peugeot 505 (551A) | 94 коня | бензин |
