спирачен диск ICER
спирачен диск
| Производител | ICER |
| Парт номер | 78BD4707-2 |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| вид на спирачния диск | плътен |
| диаметър | 259 mm |
| дебелина | 12 mm |
| височина | 41 mm |
| минимална дебелина | 10,5 mm |
| брой/разположение на дупките | 4 |
| диаметър на главината на колелото | 61 mm |
| кръг на дупките | 100 mm |
| тегло | 8.790 kg |
| конструкция на ос | Front |
| технически информационен номер | 78BD4707-2 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ATE 24011201711
|
|
BENDIX 562293B
|
|
BOSCH 0986479164
|
|
BREMBO 08A26810
|
|
FREMAX BD4707
|
|
ICER 78BD47072
|
|
LUCAS DF4381
|
|
LUCAS CAV DF4381
|
|
LUCAS DIESEL DF4381
|
|
LUCAS ELECTRICAL DF4381
|
|
LUCAS ENGINE DRIVE DF4381
|
|
LUCAS TVS DF4381
|
|
REMSA 680900
|
|
REMSA 80900
|
|
ROADHOUSE 680900
|
|
TRW DF4381
36.51 €
-20%
29.2 €
|
|
DACIA 6001547683
|
|
DACIA 6001547684
|
|
DACIA 6001549211
|
|
RENAULT 6001547683
|
|
RENAULT 6001547684
|
|
RENAULT 6001549211
|
|
RENAULT 7701208252
|
|
RENAULT 8200123117
|
| Dacia LOGAN (LS_) | 75 коня | бензин |
| Dacia LOGAN (LS_) | 87 коня | бензин |
| Dacia LOGAN (LS_) | 65 коня | дизел |
| Dacia LOGAN (LS_) | 105 коня | бензин |
| Dacia LOGAN MCV (KS_) | 75 коня | бензин |
| Dacia LOGAN MCV (KS_) | 87 коня | бензин |
| Dacia LOGAN MCV (KS_) | 105 коня | бензин |
| Dacia LOGAN MCV (KS_) | 68 коня | дизел |
| Dacia LOGAN (LS_) | 68 коня | дизел |
| Dacia LOGAN (LS_) | 86 коня | дизел |
| Dacia LOGAN MCV (KS_) | 86 коня | дизел |
| Dacia SANDERO | 75 коня | бензин |
| Dacia SANDERO | 87 коня | бензин |
| Dacia SANDERO | 68 коня | дизел |
| Dacia LOGAN EXPRESS (FS_) | 75 коня | бензин |
| Dacia LOGAN EXPRESS (FS_) | 87 коня | бензин |
| Dacia LOGAN MCV (KS_) | 87 коня | Бензин/Автогаз (LPG) |
