спирачен диск ICER
спирачен диск
| Производител | ICER |
| Парт номер | 78BD4744-1 |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| вид на спирачния диск | плътен |
| диаметър | 249 mm |
| дебелина | 9 mm |
| височина | 67 mm |
| минимална дебелина | 7 mm |
| брой/разположение на дупките | 4 |
| диаметър на главината на колелото | 56 mm |
| кръг на дупките | 108 mm |
| тегло | 4.690 kg |
| конструкция на ос | Rear |
| технически информационен номер | 78BD4744-1 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 17631
|
|
ATE 24010901491
|
|
ATE 24010901502
|
|
BENDIX 562373B
|
|
BREMBO 08951217
|
|
DELPHI BG3962
90.9 €
-20%
72.72 €
|
|
FERODO DDF1523
52.29 €
-20%
41.84 €
|
|
FERODO DDF1561
145.11 €
-20%
116.09 €
|
|
FREMAX BD4744
|
|
FREN-J WD01081
|
|
GIRLING 6044526
|
|
HELLA PAGID 54333
|
|
HP (ZEBRA) HP58286
|
|
ICER 78BD47441
|
|
LUCAS DF4452BS
|
|
LUCAS CAV DF4452BS
|
|
LUCAS DIESEL DF4452BS
|
|
LUCAS ELECTRICAL DF4452BS
|
|
LUCAS ENGINE DRIVE DF4452BS
|
|
LUCAS TVS DF4452BS
|
|
MINTEX MDC1763
|
|
MINTEX MDC1860
|
|
NECTO WN1449
|
|
PAGID 54333
|
|
REMSA 101400
|
|
REMSA 101420
|
|
REMSA 6101400
|
|
REMSA 6101420
|
|
ROADHOUSE 6101400
|
|
ROADHOUSE 6101420
|
|
ROULUNDS RUBBER WD01081
|
|
TEXTAR 92133300
133.61 €
-20%
106.89 €
|
|
TEXTAR 98200133301
|
|
TRW DF4452BS
107.37 €
-20%
85.9 €
|
|
VALEO 186899
161.44 €
-20%
129.15 €
|
|
CITROEN 4246Z9
|
|
CITROEN 424934
|
|
CITROEN 9643573880
|
|
PEUGEOT 4246Z9
|
|
PEUGEOT 424934
|
|
PEUGEOT 9643573880
|
| Peugeot 307 (3A/C) | 109 коня | бензин |
| Peugeot 307 (3A/C) | 136 коня | бензин |
| Peugeot 307 (3A/C) | 90 коня | дизел |
| Peugeot 307 (3A/C) | 107 коня | дизел |
| Peugeot 307 (3A/C) | 75 коня | бензин |
| Peugeot 307 (3A/C) | 68 коня | дизел |
| Peugeot 307 SW (3H) | 109 коня | бензин |
| Peugeot 307 SW (3H) | 136 коня | бензин |
| Peugeot 307 SW (3H) | 90 коня | дизел |
| Peugeot 307 SW (3H) | 107 коня | дизел |
| Peugeot 307 CC (3B) | 136 коня | бензин |
| Peugeot 307 CC (3B) | 177 коня | бензин |
| Peugeot 307 (3A/C) | 136 коня | дизел |
| Peugeot 307 Break (3E) | 88 коня | бензин |
| Peugeot 307 Break (3E) | 109 коня | бензин |
| Peugeot 307 Break (3E) | 90 коня | дизел |
| Peugeot 307 (3A/C) | 88 коня | бензин |
| Peugeot 307 (3A/C) | 109 коня | дизел |
| Peugeot 307 SW (3H) | 88 коня | бензин |
| Peugeot 307 Break (3E) | 136 коня | бензин |
| Peugeot 307 SW (3H) | 109 коня | дизел |
| Peugeot 307 Break (3E) | 109 коня | дизел |
| Peugeot 307 Break (3E) | 136 коня | дизел |
| Peugeot 307 SW (3H) | 136 коня | дизел |
| Peugeot 307 Break (3E) | 68 коня | дизел |
| Citroen C4 I (LC_) | 88 коня | бензин |
| Citroen C4 I (LC_) | 109 коня | бензин |
| Citroen C4 I (LC_) | 136 коня | бензин |
| Citroen C4 I (LC_) | 140 коня | бензин |
| Citroen C4 I (LC_) | 90 коня | дизел |
| Citroen C4 I (LC_) | 109 коня | дизел |
| Citroen C4 I (LC_) | 136 коня | дизел |
| Citroen C4 купе (LA_) | 88 коня | бензин |
| Citroen C4 купе (LA_) | 109 коня | бензин |
| Citroen C4 купе (LA_) | 136 коня | бензин |
| Citroen C4 купе (LA_) | 177 коня | бензин |
| Citroen C4 купе (LA_) | 90 коня | дизел |
| Citroen C4 купе (LA_) | 109 коня | дизел |
| Citroen C4 купе (LA_) | 136 коня | дизел |
| Peugeot 307 CC (3B) | 110 коня | бензин |
| Peugeot 307 (3A/C) | 140 коня | бензин |
| Peugeot 307 Break (3E) | 140 коня | бензин |
| Peugeot 307 SW (3H) | 140 коня | бензин |
| Peugeot 307 CC (3B) | 140 коня | бензин |
| Peugeot 307 Break (3E) | 177 коня | бензин |
| Peugeot 307 (3A/C) | 177 коня | бензин |
| Peugeot 307 CC (3B) | 136 коня | дизел |
| Peugeot 307 Break (3E) | 107 коня | дизел |
| Peugeot 307 (3A/C) | 90 коня | дизел |
| Peugeot 307 Break (3E) | 90 коня | дизел |
| Citroen C4 I (LC_) | 177 коня | бензин |
