спирачен диск ICER
спирачен диск
| Производител | ICER |
| Парт номер | 78BD4745-1 |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| вид на спирачния диск | плътен |
| диаметър | 249 mm |
| дебелина | 9 mm |
| височина | 69 mm |
| минимална дебелина | 7 mm |
| брой/разположение на дупките | 4 |
| диаметър на главината на колелото | 56 mm |
| кръг на дупките | 108 mm |
| тегло | 5.390 kg |
| конструкция на ос | Rear |
| технически информационен номер | 78BD4745-1 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
FREMAX BD4745
|
|
ICER 78BD47451
|
|
CITROEN 424619
|
|
CITROEN 424932
|
|
PEUGEOT 424619
|
|
PEUGEOT 424932
|
| Citroen C4 Picasso I (UD_) | 112 коня | дизел |
| Peugeot 307 (3A/C) | 109 коня | бензин |
| Peugeot 307 (3A/C) | 136 коня | бензин |
| Peugeot 307 (3A/C) | 90 коня | дизел |
| Peugeot 307 (3A/C) | 75 коня | бензин |
| Peugeot 307 (3A/C) | 68 коня | дизел |
| Peugeot 307 CC (3B) | 177 коня | бензин |
| Peugeot 307 (3A/C) | 136 коня | дизел |
| Peugeot 307 Break (3E) | 88 коня | бензин |
| Peugeot 307 Break (3E) | 109 коня | бензин |
| Peugeot 307 Break (3E) | 90 коня | дизел |
| Peugeot 307 (3A/C) | 88 коня | бензин |
| Peugeot 307 (3A/C) | 109 коня | дизел |
| Peugeot 307 SW (3H) | 88 коня | бензин |
| Peugeot 307 Break (3E) | 136 коня | бензин |
| Peugeot 307 Break (3E) | 109 коня | дизел |
| Peugeot 307 Break (3E) | 136 коня | дизел |
| Peugeot 307 Break (3E) | 68 коня | дизел |
| Citroen C4 I (LC_) | 88 коня | бензин |
| Citroen C4 I (LC_) | 109 коня | бензин |
| Citroen C4 I (LC_) | 136 коня | бензин |
| Citroen C4 I (LC_) | 140 коня | бензин |
| Citroen C4 I (LC_) | 90 коня | дизел |
| Citroen C4 I (LC_) | 109 коня | дизел |
| Citroen C4 купе (LA_) | 88 коня | бензин |
| Citroen C4 купе (LA_) | 109 коня | бензин |
| Citroen C4 купе (LA_) | 136 коня | бензин |
| Citroen C4 купе (LA_) | 177 коня | бензин |
| Citroen C4 купе (LA_) | 90 коня | дизел |
| Citroen C4 купе (LA_) | 109 коня | дизел |
| Citroen C4 купе (LA_) | 136 коня | дизел |
| Peugeot 307 (3A/C) | 140 коня | бензин |
| Peugeot 307 Break (3E) | 140 коня | бензин |
| Peugeot 307 Break (3E) | 177 коня | бензин |
| Peugeot 307 (3A/C) | 177 коня | бензин |
| Peugeot 307 CC (3B) | 136 коня | дизел |
| Peugeot 207 (WA_, WC_) | 72 коня | бензин |
| Peugeot 207 (WA_, WC_) | 88 коня | бензин |
| Peugeot 207 (WA_, WC_) | 109 коня | бензин |
| Peugeot 207 (WA_, WC_) | 150 коня | бензин |
| Peugeot 207 (WA_, WC_) | 90 коня | дизел |
| Peugeot 207 (WA_, WC_) | 109 коня | дизел |
| Peugeot 207 (WA_, WC_) | 68 коня | дизел |
| Peugeot 307 Break (3E) | 90 коня | дизел |
| Citroen C4 Picasso I (UD_) | 125 коня | бензин |
| Citroen C4 Picasso I (UD_) | 140 коня | бензин |
| Citroen C4 Picasso I (UD_) | 136 коня | дизел |
| Citroen C4 I (LC_) | 177 коня | бензин |
| Peugeot 207 CC (WD_) | 120 коня | бензин |
| Peugeot 207 CC (WD_) | 150 коня | бензин |
| Peugeot 207 CC (WD_) | 109 коня | дизел |
| Citroen C4 Grand Picasso I (UA_) | 125 коня | бензин |
| Citroen C4 Grand Picasso I (UA_) | 140 коня | бензин |
| Citroen C4 Grand Picasso I (UA_) | 109 коня | дизел |
| Citroen C4 Grand Picasso I (UA_) | 136 коня | дизел |
| Peugeot 207 (WA_, WC_) | 120 коня | бензин |
| Peugeot 207 (WA_, WC_) | 174 коня | бензин |
| Peugeot 207 SW (WK_) | 74 коня | бензин |
| Peugeot 207 SW (WK_) | 95 коня | бензин |
| Peugeot 207 SW (WK_) | 120 коня | бензин |
| Peugeot 207 SW (WK_) | 90 коня | дизел |
| Peugeot 207 SW (WK_) | 109 коня | дизел |
| Peugeot 207 (WA_, WC_) | 95 коня | бензин |
| Citroen C4 I (LC_) | 109 коня | Бензин/Етанол |
