спирачен диск ICER
спирачен диск
| Производител | ICER |
| Парт номер | 78BD4746-2 |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| вид на спирачния диск | плътен |
| диаметър | 247 mm |
| дебелина | 9 mm |
| височина | 3,5 mm |
| минимална дебелина | 7,5 mm |
| брой/разположение на дупките | 4 |
| диаметър на главината на колелото | 71 mm |
| кръг на дупките | 108 mm |
| тегло | 6.360 kg |
| конструкция на ос | Rear |
| технически информационен номер | 78BD4746-2 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ATE 24010901371
|
|
BENDIX 562130B
|
|
BOSCH 0986478608
|
|
BREMBO 08971910
|
|
BREMBO 09869011
|
|
FREMAX BD4746
|
|
ICER 78BD47462
|
|
LUCAS DF4185
|
|
LUCAS CAV DF4185
|
|
LUCAS DIESEL DF4185
|
|
LUCAS ELECTRICAL DF4185
|
|
LUCAS ENGINE DRIVE DF4185
|
|
LUCAS TVS DF4185
|
|
REMSA 63000
|
|
REMSA 663000
|
|
ROADHOUSE 663000
|
|
TRW DF4185
32.21 €
-20%
25.77 €
|
|
CITROEN 4246W9
|
|
CITROEN 4246X8
|
|
CITROEN 424953
|
|
PEUGEOT 4246W9
|
|
PEUGEOT 424990
|
|
PEUGEOT 424952
|
|
PEUGEOT 424990
|
| Citroen XSARA PICASSO (N68) | 90 коня | дизел |
| Peugeot 307 (3A/C) | 109 коня | бензин |
| Peugeot 307 (3A/C) | 136 коня | бензин |
| Peugeot 307 (3A/C) | 90 коня | дизел |
| Peugeot 307 (3A/C) | 107 коня | дизел |
| Peugeot 307 (3A/C) | 75 коня | бензин |
| Citroen C3 I (FC_) | 109 коня | бензин |
| Peugeot 307 (3A/C) | 68 коня | дизел |
| Peugeot 307 SW (3H) | 109 коня | бензин |
| Peugeot 307 SW (3H) | 136 коня | бензин |
| Peugeot 307 SW (3H) | 90 коня | дизел |
| Peugeot 307 SW (3H) | 107 коня | дизел |
| Citroen C3 Pluriel (HB_) | 109 коня | бензин |
| Citroen C2 (JM_) | 109 коня | бензин |
| Peugeot 307 CC (3B) | 136 коня | бензин |
| Peugeot 307 CC (3B) | 177 коня | бензин |
| Citroen C3 I (FC_) | 88 коня | бензин |
| Peugeot 307 Break (3E) | 88 коня | бензин |
| Peugeot 307 Break (3E) | 109 коня | бензин |
| Peugeot 307 Break (3E) | 90 коня | дизел |
| Peugeot 307 (3A/C) | 88 коня | бензин |
| Peugeot 307 (3A/C) | 109 коня | дизел |
| Peugeot 307 SW (3H) | 88 коня | бензин |
| Peugeot 307 Break (3E) | 136 коня | бензин |
| Peugeot 307 SW (3H) | 109 коня | дизел |
| Peugeot 307 SW (3H) | 136 коня | дизел |
| Peugeot 307 Break (3E) | 68 коня | дизел |
| Citroen C4 I (LC_) | 88 коня | бензин |
| Citroen C4 I (LC_) | 109 коня | бензин |
| Citroen C4 I (LC_) | 90 коня | дизел |
| Citroen C4 I (LC_) | 109 коня | дизел |
| Citroen C4 I (LC_) | 136 коня | дизел |
| Citroen C4 купе (LA_) | 88 коня | бензин |
| Citroen C4 купе (LA_) | 109 коня | бензин |
| Citroen C4 купе (LA_) | 90 коня | дизел |
| Citroen C4 купе (LA_) | 109 коня | дизел |
| Peugeot 1007 (KM_) | 109 коня | бензин |
| Peugeot 307 CC (3B) | 110 коня | бензин |
| Citroen C2 (JM_) | 122 коня | бензин |
| Peugeot 307 SW (3H) | 140 коня | бензин |
| Peugeot 307 CC (3B) | 140 коня | бензин |
| Peugeot 307 Break (3E) | 107 коня | дизел |
| Citroen C3 I (FC_) | 90 коня | дизел |
| Peugeot 307 (3A/C) | 90 коня | дизел |
| Citroen BERLINGO (B9) | 109 коня | бензин |
| Citroen C2 (JM_) | 109 коня | дизел |
| Citroen C4 I (LC_) | 109 коня | Бензин/Етанол |
