спирачен диск ICER
спирачен диск
| Производител | ICER |
| Парт номер | 78BD5115-1 |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| диаметър | 2080 mm |
| дебелина | 24 mm |
| височина | 81,5 mm |
| минимална дебелина | 22,7 mm |
| брой/разположение на дупките | 5 |
| диаметър на главината на колелото | 72 mm |
| кръг на дупките | 114,3 mm |
| тегло | 7.130 kg |
| конструкция на ос | Front |
| технически информационен номер | 78BD5115-1 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 16556
83.71 €
-20%
66.97 €
|
|
ATE 24012407021
|
|
ATE 424702
|
|
BENDIX 562802BC
|
|
BOSCH 0986479386
|
|
BREMBO 09742180
|
|
BREMBO 09742181
|
|
DELPHI BG3533
120.91 €
-20%
96.73 €
|
|
FERODO DDF1027
99.7 €
-20%
79.76 €
|
|
FREMAX BD5115
|
|
FTE BS4559
|
|
GIRLING 6304991
|
|
HELLA PAGID 8DD355108591
|
|
ICER 78BD51151
|
|
JURID 562802JC
|
|
LPR R1461V
63.99 €
-20%
51.2 €
|
|
LUCAS DF4499
|
|
LUCAS CAV DF4499
|
|
LUCAS DIESEL DF4499
|
|
LUCAS ELECTRICAL DF4499
|
|
LUCAS ENGINE DRIVE DF4499
|
|
LUCAS TVS DF4499
|
|
MINTEX MDC1062
|
|
NECTO WN1451
|
|
NK 209306
42.45 €
-20%
33.96 €
|
|
OPTIMAL BS7720
|
|
PAGID 8DD355108591
|
|
PEX 140771
|
|
QH Benelux BDC41559
|
|
QUINTON HAZELL BDC41559
|
|
REMSA 688610
|
|
REMSA 88610
|
|
ROADHOUSE 688610
|
|
sbs 1815209306
39.37 €
-0%
39.37 €
|
|
TEXTAR 962113500
|
|
TRW DF4499
53.17 €
-20%
42.54 €
|
|
JEEP 05015965AA
|
|
JEEP 052005000
|
|
JEEP 052007710
|
|
JEEP 052008264
|
|
JEEP 052008440
|
|
JEEP 5015965AA
|
|
JEEP 5200500
|
|
JEEP 52007710
|
|
JEEP 52008264
|
|
JEEP 52008440
|
| Jeep WRANGLER I (YJ, SJ_) | 103 коня | бензин |
| Jeep WRANGLER I (YJ, SJ_) | 121 коня | бензин |
| Jeep WRANGLER I (YJ, SJ_) | 178 коня | бензин |
| Jeep CHEROKEE (XJ) | 122 коня | бензин |
| Jeep CHEROKEE (XJ) | 184 коня | бензин |
| Jeep CHEROKEE (XJ) | 185 коня | бензин |
| Jeep CHEROKEE (XJ) | 87 коня | дизел |
| Jeep CHEROKEE (XJ) | 116 коня | дизел |
| Jeep GRAND CHEROKEE I (ZJ) | 180 коня | бензин |
| Jeep GRAND CHEROKEE I (ZJ) | 184 коня | бензин |
| Jeep GRAND CHEROKEE I (ZJ) | 211 коня | бензин |
| Jeep GRAND CHEROKEE I (ZJ) | 215 коня | бензин |
| Jeep CHEROKEE (XJ) | 178 коня | бензин |
| Jeep CHEROKEE (XJ) | 121 коня | бензин |
| Jeep GRAND CHEROKEE I (ZJ) | 177 коня | бензин |
| Jeep GRAND CHEROKEE I (ZJ) | 212 коня | бензин |
| Jeep GRAND CHEROKEE I (ZJ) | 115 коня | дизел |
| Jeep WRANGLER II (TJ) | 118 коня | бензин |
| Jeep CHEROKEE (XJ) | 118 коня | бензин |
| Jeep GRAND CHEROKEE I (ZJ) | 241 коня | бензин |
| Jeep CHEROKEE (XJ) | 173 коня | бензин |
| Jeep CHEROKEE (XJ) | 184 коня | бензин |
| Jeep CHEROKEE (XJ) | 80 коня | дизел |
| Jeep WRANGLER II (TJ) | 143 коня | бензин |
| Jeep WRANGLER I (YJ, SJ_) | 114 коня | бензин |
| Jeep WRANGLER II (TJ) | 208 коня | бензин |
| Jeep WRANGLER I (YJ, SJ_) | 111 коня | бензин |
| Jeep GRAND CHEROKEE I (ZJ) | 178 коня | бензин |
| Jeep GRAND CHEROKEE I (ZJ) | 185 коня | бензин |
| Jeep GRAND CHEROKEE I (ZJ) | 116 коня | дизел |
| Jeep CHEROKEE (XJ) | 118 коня | бензин |
| Jeep CHEROKEE (XJ) | 121 коня | бензин |
| Jeep CHEROKEE (XJ) | 122 коня | бензин |
| Jeep CHEROKEE (XJ) | 122 коня | бензин |
| Jeep CHEROKEE (XJ) | 178 коня | бензин |
| Jeep CHEROKEE (XJ) | 178 коня | бензин |
| Jeep CHEROKEE (XJ) | 80 коня | дизел |
| Jeep GRAND CHEROKEE I (ZJ) | 223 коня | бензин |
| Jeep GRAND CHEROKEE I (ZJ) | 223 коня | бензин |
| Jeep CHEROKEE (XJ) | 118 коня | бензин |
| Jeep CHEROKEE (XJ) | 116 коня | дизел |
| Jeep COMANCHE (MJ) | 178 коня | бензин |
