спирачен диск ICER
спирачен диск
| Производител | ICER |
| Парт номер | 78BD5116-2 |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| вид на спирачния диск | плътен |
| диаметър | 285 mm |
| дебелина | 10,8 mm |
| височина | 59,7 mm |
| минимална дебелина | 9,5 mm |
| брой/разположение на дупките | 5 |
| диаметър на главината на колелото | 72 mm |
| кръг на дупките | 114 mm |
| тегло | 10.660 kg |
| конструкция на ос | Rear |
| технически информационен номер | 78BD5116-2 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 16557
46.04 €
-20%
36.83 €
|
|
DELPHI BG3073
82.32 €
-20%
65.85 €
|
|
FERODO DDF1186
92.03 €
-20%
73.63 €
|
|
FREMAX BD5116
|
|
FTE BS4777
|
|
GIRLING 6048784
|
|
HELLA PAGID 8DD3551014801
|
|
ICER 78BD51162
|
|
LPR R1471P
|
|
LUCAS DF4878
|
|
LUCAS CAV DF4878
|
|
LUCAS DIESEL DF4878
|
|
LUCAS ELECTRICAL DF4878
|
|
LUCAS ENGINE DRIVE DF4878
|
|
LUCAS TVS DF4878
|
|
MINTEX MDC1331
|
|
NK 209307
|
|
OPTIMAL BS7722
|
|
PAGID 8DD3551014801
|
|
QH Benelux BDC4777
|
|
QUINTON HAZELL BDC4777
|
|
REMSA 691300
|
|
REMSA 91300
|
|
ROADHOUSE 691300
|
|
sbs 1815209307
40.6 €
-0%
40.6 €
|
|
TEXTAR 92169403
51.06 €
-20%
40.85 €
|
|
TEXTAR 98200169401
|
|
TRW DF4878
53.15 €
-20%
42.52 €
|
|
JEEP 52008184
|
|
JEEP 5208184AB
|
| Jeep WRANGLER I (YJ, SJ_) | 103 коня | бензин |
| Jeep WRANGLER I (YJ, SJ_) | 121 коня | бензин |
| Jeep WRANGLER I (YJ, SJ_) | 178 коня | бензин |
| Jeep CHEROKEE (XJ) | 122 коня | бензин |
| Jeep CHEROKEE (XJ) | 184 коня | бензин |
| Jeep CHEROKEE (XJ) | 185 коня | бензин |
| Jeep CHEROKEE (XJ) | 87 коня | дизел |
| Jeep CHEROKEE (XJ) | 116 коня | дизел |
| Jeep GRAND CHEROKEE I (ZJ) | 180 коня | бензин |
| Jeep GRAND CHEROKEE I (ZJ) | 184 коня | бензин |
| Jeep GRAND CHEROKEE I (ZJ) | 211 коня | бензин |
| Jeep GRAND CHEROKEE I (ZJ) | 215 коня | бензин |
| Jeep CHEROKEE (XJ) | 178 коня | бензин |
| Jeep CHEROKEE (XJ) | 121 коня | бензин |
| Jeep GRAND CHEROKEE I (ZJ) | 177 коня | бензин |
| Jeep GRAND CHEROKEE I (ZJ) | 212 коня | бензин |
| Jeep GRAND CHEROKEE I (ZJ) | 115 коня | дизел |
| Jeep WRANGLER II (TJ) | 118 коня | бензин |
| Jeep WRANGLER II (TJ) | 177 коня | бензин |
| Jeep CHEROKEE (XJ) | 118 коня | бензин |
| Jeep GRAND CHEROKEE I (ZJ) | 241 коня | бензин |
| Jeep CHEROKEE (XJ) | 173 коня | бензин |
| Jeep GRAND CHEROKEE I (ZJ) | 178 коня | бензин |
| Jeep GRAND CHEROKEE I (ZJ) | 185 коня | бензин |
| Jeep GRAND CHEROKEE I (ZJ) | 116 коня | дизел |
| Jeep CHEROKEE (XJ) | 118 коня | бензин |
| Jeep CHEROKEE (XJ) | 121 коня | бензин |
| Jeep GRAND CHEROKEE I (ZJ) | 223 коня | бензин |
| Jeep GRAND CHEROKEE I (ZJ) | 223 коня | бензин |
| Jeep CHEROKEE (XJ) | 116 коня | дизел |
