спирачен диск ICER
спирачен диск
| Производител | ICER |
| Парт номер | 78BD5166-2 |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| вид на спирачния диск | плътен |
| диаметър | 254 mm |
| дебелина | 12 mm |
| височина | 54,3 mm |
| минимална дебелина | 10,5 mm |
| брой/разположение на дупките | 4 |
| диаметър на главината на колелото | 66 mm |
| кръг на дупките | 100 mm |
| тегло | 8.150 kg |
| конструкция на ос | Rear |
| технически информационен номер | 78BD5166-2 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ATE 24011201341
|
|
BOSCH 0986478390
|
|
BREMBO 08564620
|
|
FREMAX BD5166
|
|
ICER 78BD51662
|
|
LUCAS DF1031
|
|
LUCAS CAV DF1031
|
|
LUCAS DIESEL DF1031
|
|
LUCAS ELECTRICAL DF1031
|
|
LUCAS ENGINE DRIVE DF1031
|
|
LUCAS TVS DF1031
|
|
REMSA 16100
|
|
REMSA 616100
|
|
ROADHOUSE 616100
|
|
TRW DF1031
50.23 €
-20%
40.18 €
|
|
RENAULT 7700715166
|
|
RENAULT 7701467306
|
| Renault 18 (134_) | 109 коня | бензин |
| Renault 18 (134_) | 125 коня | бензин |
| Renault 25 (B29_) | 101 коня | бензин |
| Renault 25 (B29_) | 121 коня | бензин |
| Renault 25 (B29_) | 63 коня | дизел |
| Renault 25 (B29_) | 86 коня | дизел |
| Renault 25 (B29_) | 135 коня | бензин |
| Renault 25 (B29_) | 108 коня | бензин |
| Renault FUEGO (136_) | 132 коня | бензин |
| Renault ESPACE I (J11_) | 109 коня | бензин |
| Renault ESPACE I (J11_) | 108 коня | бензин |
| Renault ESPACE I (J11_) | 88 коня | дизел |
| Renault ESPACE II (J/S63_) | 88 коня | дизел |
| Renault ESPACE II (J/S63_) | 108 коня | бензин |
| Renault ESPACE II (J/S63_) | 103 коня | бензин |
| Renault ESPACE II (J/S63_) | 90 коня | дизел |
| Renault 25 (B29_) | 124 коня | бензин |
| Renault 25 (B29_) | 69 коня | дизел |
| Renault ESPACE I (J11_) | 101 коня | бензин |
| Renault ESPACE I (J11_) | 118 коня | бензин |
| Renault ESPACE II (J/S63_) | 108 коня | бензин |
| Renault 18 Variable (135_) | 125 коня | бензин |
| Renault 25 (B29_) | 140 коня | бензин |
