спирачен диск ICER
спирачен диск
| Производител | ICER |
| Парт номер | 78BD5301-2 |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| диаметър | 280 mm |
| дебелина | 22 mm |
| височина | 46 mm |
| минимална дебелина | 20 mm |
| брой/разположение на дупките | 5 |
| диаметър на главината на колелото | 68 mm |
| кръг на дупките | 112 mm |
| тегло | 12.790 kg |
| конструкция на ос | Front |
| технически информационен номер | 78BD5301-2 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ATE 24012201521
|
|
BENDIX 562060B
|
|
BOSCH 0986478869
|
|
BREMBO 09719614
|
|
FREMAX BD5301
|
|
ICER 78BD53012
|
|
LUCAS DF2806
|
|
LUCAS CAV DF2806
|
|
LUCAS DIESEL DF2806
|
|
LUCAS ELECTRICAL DF2806
|
|
LUCAS ENGINE DRIVE DF2806
|
|
LUCAS TVS DF2806
|
|
REMSA 54810
|
|
REMSA 654810
|
|
ROADHOUSE 654810
|
|
TRW DF2806
52.61 €
-20%
42.09 €
|
|
AUDI 8E0615301B
|
|
AUDI 8E0615301D
|
|
AUDI 8E0615301P
|
|
SEAT 8E0615301P
|
|
VW 8E0615301B
|
|
VW 8E0615301D
|
|
VW 8E0615301P
|
| Audi A4 (8D2, B5) | 100 коня | бензин |
| Audi A4 (8D2, B5) | 125 коня | бензин |
| Audi A4 (8D2, B5) | 90 коня | дизел |
| Audi A4 (8D2, B5) | 125 коня | бензин |
| Audi A4 Avant (8D5, B5) | 100 коня | бензин |
| Audi A4 Avant (8D5, B5) | 125 коня | бензин |
| Audi A4 Avant (8D5, B5) | 90 коня | дизел |
| Volkswagen PASSAT (3B2) | 101 коня | бензин |
| Volkswagen PASSAT (3B2) | 125 коня | бензин |
| Volkswagen PASSAT (3B2) | 90 коня | дизел |
| Volkswagen PASSAT Variant (3B5) | 101 коня | бензин |
| Volkswagen PASSAT Variant (3B5) | 125 коня | бензин |
| Volkswagen PASSAT Variant (3B5) | 90 коня | дизел |
| Volkswagen PASSAT (3B2) | 125 коня | бензин |
| Volkswagen PASSAT Variant (3B5) | 125 коня | бензин |
| Audi A4 (8D2, B5) | 75 коня | дизел |
| Audi A4 Avant (8D5, B5) | 75 коня | дизел |
| Audi A8 (4D2, 4D8) | 360 коня | бензин |
| Audi A4 (8D2, B5) | 102 коня | бензин |
| Audi A4 (8E2, B6) | 150 коня | бензин |
| Audi A4 (8E2, B6) | 130 коня | дизел |
| Audi A8 (4D2, 4D8) | 420 коня | бензин |
| Audi A4 (8E2, B6) | 102 коня | бензин |
| Audi A4 Avant (8E5, B6) | 102 коня | бензин |
| Audi A4 Avant (8E5, B6) | 130 коня | бензин |
| Audi A4 Avant (8E5, B6) | 130 коня | дизел |
| Audi A4 (8E2, B6) | 101 коня | дизел |
| Audi A4 Avant (8E5, B6) | 101 коня | дизел |
| Audi A4 Avant (8E5, B6) | 150 коня | бензин |
| Audi A4 (8E2, B6) | 163 коня | бензин |
| Audi A4 (8E2, B6) | 190 коня | бензин |
| Audi A4 (8E2, B6) | 190 коня | бензин |
| Audi A4 Avant (8E5, B6) | 190 коня | бензин |
| Audi A4 кабриолет (8H7, B6, 8HE, B7) | 163 коня | бензин |
| Audi A4 (8E2, B6) | 116 коня | дизел |
| Audi A4 Avant (8E5, B6) | 116 коня | дизел |
| Audi A4 (8EC, B7) | 102 коня | бензин |
| Audi A4 (8EC, B7) | 116 коня | дизел |
| Audi A4 Avant (8ED, B7) | 102 коня | бензин |
| Audi A4 Avant (8ED, B7) | 116 коня | дизел |
| Audi TT Roadster (8N9) | 190 коня | бензин |
| Audi A4 (8EC, B7) | 180 коня | дизел |
| Audi A4 Avant (8ED, B7) | 180 коня | дизел |
| Audi A4 (8EC, B7) | 233 коня | дизел |
| Audi A4 Avant (8ED, B7) | 233 коня | дизел |
| Audi A4 Avant (8ED, B7) | 218 коня | бензин |
| Seat EXEO (3R2) | 102 коня | бензин |
| Seat EXEO (3R2) | 150 коня | бензин |
| Seat EXEO (3R2) | 200 коня | бензин |
| Seat EXEO (3R2) | 143 коня | дизел |
| Seat EXEO (3R2) | 170 коня | дизел |
| Seat EXEO (3R2) | 120 коня | дизел |
