спирачен диск ICER
спирачен диск
| Производител | ICER |
| Парт номер | 78BD5303-2 |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| диаметър | 239 mm |
| дебелина | 18 mm |
| височина | 34,1 mm |
| минимална дебелина | 16 mm |
| брой/разположение на дупките | 4 |
| диаметър на главината на колелото | 65 mm |
| кръг на дупките | 100 mm |
| тегло | 7.380 kg |
| конструкция на ос | Front |
| технически информационен номер | 78BD5303-2 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ATE 24011801061
|
|
BENDIX 561981B
|
|
BOSCH 0986478621
|
|
BREMBO 09679910
|
|
BREMBO 09679914
|
|
FREMAX BD5303
|
|
ICER 78BD53032
|
|
LUCAS DF2780
|
|
LUCAS CAV DF2780
|
|
LUCAS DIESEL DF2780
|
|
LUCAS ELECTRICAL DF2780
|
|
LUCAS ENGINE DRIVE DF2780
|
|
LUCAS TVS DF2780
|
|
NECTO WN821
|
|
REMSA 42610
|
|
REMSA 642610
|
|
ROADHOUSE 642610
|
|
TRW DF2780
33.82 €
-20%
27.06 €
|
|
SEAT 6N0615301C
|
|
SEAT 6N0615301F
|
|
VW 6N0615301C
|
|
VW 6N0615301F
|
| Volkswagen POLO (6N1) | 55 коня | бензин |
| Volkswagen POLO (6N1) | 75 коня | бензин |
| Volkswagen POLO (6N1) | 45 коня | бензин |
| Volkswagen POLO (6N1) | 64 коня | дизел |
| Volkswagen POLO (6N1) | 55 коня | бензин |
| Volkswagen POLO (6N1) | 60 коня | бензин |
| Volkswagen POLO (6N1) | 50 коня | бензин |
| Seat AROSA (6H) | 50 коня | бензин |
| Seat AROSA (6H) | 60 коня | бензин |
| Volkswagen POLO (6N1) | 60 коня | дизел |
| Seat AROSA (6H) | 60 коня | дизел |
| Volkswagen LUPO (6X1, 6E1) | 50 коня | бензин |
| Volkswagen LUPO (6X1, 6E1) | 75 коня | бензин |
| Volkswagen LUPO (6X1, 6E1) | 60 коня | дизел |
| Volkswagen LUPO (6X1, 6E1) | 100 коня | бензин |
| Volkswagen POLO кутия (6NF) | 64 коня | дизел |
| Volkswagen POLO кутия (6NF) | 60 коня | дизел |
| Volkswagen POLO кутия (6NF) | 45 коня | бензин |
| Volkswagen POLO (6N2) | 50 коня | бензин |
| Volkswagen POLO (6N2) | 60 коня | дизел |
| Volkswagen POLO (6N2) | 64 коня | дизел |
| Volkswagen POLO (6N2) | 60 коня | бензин |
| Seat AROSA (6H) | 100 коня | бензин |
| Seat AROSA (6H) | 75 коня | дизел |
| Volkswagen POLO кутия (6NF) | 60 коня | бензин |
| Volkswagen POLO (6N2) | 54 коня | бензин |
| Volkswagen POLO (6N1) | 64 коня | дизел |
| Volkswagen POLO кутия (6NF) | 64 коня | дизел |
| Volkswagen POLO (6N2) | 64 коня | дизел |
| Volkswagen LUPO (6X1, 6E1) | 60 коня | бензин |
| Volkswagen POLO (6N1) | 57 коня | дизел |
