спирачен диск ICER
спирачен диск
| Производител | ICER |
| Парт номер | 78BD5399-2 |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| диаметър | 276 mm |
| дебелина | 26 mm |
| височина | 45,4 mm |
| минимална дебелина | 24,4 mm |
| брой/разположение на дупките | 5 |
| диаметър на главината на колелото | 69 mm |
| кръг на дупките | 114,3 mm |
| тегло | 12.670 kg |
| конструкция на ос | Front |
| технически информационен номер | 78BD5399-2 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ATE 24012601341
|
|
BOSCH 0986479604
|
|
DELPHI BG4147
78.23 €
-20%
62.58 €
|
|
FERODO DDF1599
70.42 €
-20%
56.34 €
|
|
FREMAX BD5399
|
|
ICER 78BD53992
|
|
NK 203060
40.6 €
-20%
32.48 €
|
|
SAFELINE BRAKE PADS 09A14810
|
|
ZIMMERMANN 380217000
|
|
MITSUBISHI MR493550
|
|
MITSUBISHI MR493551
|
|
MITSUBISHI MR510966
|
|
MITSUBISHI MR510967
|
| Mitsubishi SPACE RUNNER (N6_W) | 136 коня | бензин |
| Mitsubishi LANCER комби (CS_W) | 135 коня | бензин |
| Mitsubishi LANCER седан (CS_A, CT0) | 135 коня | бензин |
| Mitsubishi SPACE RUNNER (N6_W) | 133 коня | бензин |
