спирачен диск ICER
спирачен диск
| Производител | ICER |
| Парт номер | 78BD5563-2 |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| диаметър | 294 mm |
| дебелина | 19 mm |
| височина | 59 mm |
| минимална дебелина | 17,4 mm |
| брой/разположение на дупките | 5 |
| диаметър на главината на колелото | 75 mm |
| кръг на дупките | 120 mm |
| тегло | 12.320 kg |
| конструкция на ос | Rear |
| технически информационен номер | 78BD5563-2 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ATE 24011901081
|
|
BENDIX 562094B
|
|
BOSCH 0986478570
|
|
BREMBO 09770210
|
|
FREMAX BD5563
|
|
ICER 78BD55632
|
|
LUCAS DF4069
|
|
LUCAS CAV DF4069
|
|
LUCAS DIESEL DF4069
|
|
LUCAS ELECTRICAL DF4069
|
|
LUCAS ENGINE DRIVE DF4069
|
|
LUCAS TVS DF4069
|
|
REMSA 672210
|
|
REMSA 72210
|
|
ROADHOUSE 672210
|
|
TRW DF4069
52.15 €
-20%
41.72 €
|
|
BMW 34211165563
|
| BMW 3 (E46) | 193 коня | бензин |
| BMW 3 купе (E46) | 193 коня | бензин |
| BMW 3 Touring (E46) | 150 коня | бензин |
| BMW 3 Touring (E46) | 118 коня | бензин |
| BMW 3 Touring (E46) | 193 коня | бензин |
| BMW 3 кабриолет (E46) | 170 коня | бензин |
| BMW 3 купе (E46) | 192 коня | бензин |
| BMW 3 кабриолет (E46) | 170 коня | бензин |
| BMW 3 кабриолет (E46) | 192 коня | бензин |
| BMW 3 Touring (E46) | 170 коня | бензин |
| BMW 3 (E46) | 192 коня | бензин |
| BMW 3 Touring (E46) | 192 коня | бензин |
| BMW 3 (E46) | 192 коня | бензин |
| BMW 3 Touring (E46) | 192 коня | бензин |
| BMW 3 Compact (E46) | 192 коня | бензин |
| BMW 3 Compact (E46) | 150 коня | дизел |
| BMW 3 (E46) | 150 коня | дизел |
| BMW 3 Touring (E46) | 150 коня | дизел |
| BMW 3 кабриолет (E46) | 143 коня | бензин |
| BMW 3 купе (E46) | 150 коня | дизел |
| BMW 3 кабриолет (E46) | 150 коня | дизел |
| BMW Z4 купе (E86) | 265 коня | бензин |
| BMW 3 кабриолет (E46) | 150 коня | бензин |
