спирачен диск ICER
спирачен диск
| Производител | ICER |
| Парт номер | 78BD5606-1 |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| вид на спирачния диск | плътен |
| диаметър | 245 mm |
| дебелина | 10 mm |
| височина | 84 mm |
| минимална дебелина | 8 mm |
| брой/разположение на дупките | 5 |
| диаметър на главината на колелото | 45 mm |
| кръг на дупките | 112 mm |
| тегло | 5.720 kg |
| конструкция на ос | Rear |
| технически информационен номер | 78BD5606-1 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ATE 24011002101
|
|
BOSCH 0986478759
|
|
BREMBO 08691110
|
|
BREMBO 08691114
|
|
FREMAX BD5606
|
|
ICER 78BD56061
|
|
LUCAS DF2771
|
|
LUCAS CAV DF2771
|
|
LUCAS DIESEL DF2771
|
|
LUCAS ELECTRICAL DF2771
|
|
LUCAS ENGINE DRIVE DF2771
|
|
LUCAS TVS DF2771
|
|
REMSA 43100
|
|
REMSA 643100
|
|
ROADHOUSE 643100
|
|
TRW DF2771
51.64 €
-20%
41.31 €
|
|
AUDI 8D0615601B
|
|
VW 8D0615601B
|
| Audi A4 (8D2, B5) | 100 коня | бензин |
| Audi A4 (8D2, B5) | 125 коня | бензин |
| Audi A4 (8D2, B5) | 150 коня | бензин |
| Audi A4 (8D2, B5) | 150 коня | бензин |
| Audi A4 (8D2, B5) | 174 коня | бензин |
| Audi A4 (8D2, B5) | 90 коня | дизел |
| Audi A4 (8D2, B5) | 110 коня | дизел |
| Audi A4 Avant (8D5, B5) | 100 коня | бензин |
| Audi A4 Avant (8D5, B5) | 125 коня | бензин |
| Audi A4 Avant (8D5, B5) | 150 коня | бензин |
| Audi A4 Avant (8D5, B5) | 150 коня | бензин |
| Audi A4 Avant (8D5, B5) | 174 коня | бензин |
| Audi A4 Avant (8D5, B5) | 90 коня | дизел |
| Audi A4 Avant (8D5, B5) | 110 коня | дизел |
| Audi A4 (8D2, B5) | 193 коня | бензин |
| Audi A4 Avant (8D5, B5) | 193 коня | бензин |
| Audi A4 (8D2, B5) | 165 коня | бензин |
| Audi A4 Avant (8D5, B5) | 165 коня | бензин |
| Audi A4 (8D2, B5) | 150 коня | дизел |
| Audi A4 Avant (8D5, B5) | 150 коня | дизел |
| Audi A4 (8D2, B5) | 116 коня | дизел |
| Audi A4 Avant (8D5, B5) | 115 коня | дизел |
| Audi A4 (8D2, B5) | 180 коня | бензин |
| Audi A4 Avant (8D5, B5) | 180 коня | бензин |
| Audi A4 (8D2, B5) | 75 коня | дизел |
| Audi A4 Avant (8D5, B5) | 75 коня | дизел |
| Audi A4 (8D2, B5) | 102 коня | бензин |
| Audi A4 Avant (8D5, B5) | 102 коня | бензин |
| Audi A4 Avant (8D5, B5) | 163 коня | бензин |
| Audi A4 Avant (8D5, B5) | 90 коня | дизел/електро |
