спирачен диск ICER
спирачен диск
| Производител | ICER |
| Парт номер | 78BD5608-2 |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| вид на спирачния диск | плътен |
| диаметър | 232 mm |
| дебелина | 8,7 mm |
| височина | 39,5 mm |
| минимална дебелина | 7 mm |
| брой/разположение на дупките | 4 |
| диаметър на главината на колелото | 65 mm |
| кръг на дупките | 100 mm |
| тегло | 5.420 kg |
| конструкция на ос | Rear |
| технически информационен номер | 78BD5608-2 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ATE 24010901241
|
|
BOSCH 0986478492
|
|
BREMBO 08716520
|
|
BREMBO 08934910
|
|
FREMAX BD5608
|
|
ICER 78BD56082
|
|
LUCAS DF4062
|
|
LUCAS CAV DF4062
|
|
LUCAS DIESEL DF4062
|
|
LUCAS ELECTRICAL DF4062
|
|
LUCAS ENGINE DRIVE DF4062
|
|
LUCAS TVS DF4062
|
|
REMSA 61600
|
|
REMSA 661600
|
|
ROADHOUSE 661600
|
|
TRW DF4062
33.82 €
-20%
27.06 €
|
|
SEAT 6N0615601A
|
|
SEAT 6N0615601B
|
|
VW 6N0615601A
|
|
VW 6N0615601B
|
| Volkswagen POLO (6N1) | 100 коня | бензин |
| Seat AROSA (6H) | 60 коня | бензин |
| Seat IBIZA II (6K1) | 110 коня | дизел |
| Seat CORDOBA Vario (6K5) | 110 коня | дизел |
| Seat AROSA (6H) | 60 коня | дизел |
| Volkswagen LUPO (6X1, 6E1) | 100 коня | бензин |
| Volkswagen POLO CLASSIC (6KV2) | 110 коня | дизел |
| Seat CORDOBA (6K2) | 90 коня | дизел |
| Seat CORDOBA (6K2) | 110 коня | дизел |
| Seat CORDOBA Vario (6K5) | 110 коня | дизел |
| Seat IBIZA III (6K1) | 110 коня | дизел |
| Seat IBIZA III (6K1) | 156 коня | бензин |
| Seat CORDOBA (6K2) | 156 коня | бензин |
| Volkswagen POLO (6N2) | 75 коня | бензин |
| Volkswagen POLO (6N2) | 125 коня | бензин |
| Volkswagen POLO (6N2) | 75 коня | дизел |
| Volkswagen POLO (6N2) | 101 коня | бензин |
| Seat AROSA (6H) | 100 коня | бензин |
| Volkswagen LUPO (6X1, 6E1) | 125 коня | бензин |
| Volkswagen LUPO (6X1, 6E1) | 105 коня | бензин |
| Seat IBIZA IV (6L1) | 100 коня | бензин |
