спирачен диск ICER
спирачен диск
| Производител | ICER |
| Парт номер | 78BD5609-2 |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| вид на спирачния диск | плътен |
| диаметър | 294 mm |
| дебелина | 13,4 mm |
| височина | 41,5 mm |
| минимална дебелина | 11,5 mm |
| брой/разположение на дупките | 5 |
| диаметър на главината на колелото | 68 mm |
| кръг на дупките | 112 mm |
| тегло | 11.960 kg |
| конструкция на ос | Rear |
| технически информационен номер | 78BD5609-2 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ATE 24011301941
|
|
BOSCH 0986478569
|
|
BREMBO 08917610
|
|
FREMAX BD5609
|
|
ICER 78BD56092
|
|
LUCAS DF4208
|
|
LUCAS CAV DF4208
|
|
LUCAS DIESEL DF4208
|
|
LUCAS ELECTRICAL DF4208
|
|
LUCAS ENGINE DRIVE DF4208
|
|
LUCAS TVS DF4208
|
|
REMSA 65900
|
|
REMSA 665900
|
|
ROADHOUSE 665900
|
|
TRW DF4208
53.15 €
-20%
42.52 €
|
|
FORD 1110251
|
|
FORD 1140278
|
|
SEAT 7D0615601C
|
|
VW 7D061560C
|
|
VW 7D0615601A
|
|
VW 7D0615601C
|
| Volkswagen TRANSPORTER IV автобус (70XB, 70XC, 7DB, 7DW, 7DK) | 110 коня | бензин |
| Volkswagen TRANSPORTER IV автобус (70XB, 70XC, 7DB, 7DW, 7DK) | 110 коня | бензин |
| Volkswagen SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) | 90 коня | дизел |
| Volkswagen SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) | 115 коня | бензин |
| Volkswagen SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) | 174 коня | бензин |
| Volkswagen TRANSPORTER IV автобус (70XB, 70XC, 7DB, 7DW, 7DK) | 102 коня | дизел |
| Seat ALHAMBRA (7V8, 7V9) | 115 коня | бензин |
| Seat ALHAMBRA (7V8, 7V9) | 90 коня | дизел |
| Volkswagen SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) | 174 коня | бензин |
| Volkswagen TRANSPORTER IV автобус (70XB, 70XC, 7DB, 7DW, 7DK) | 102 коня | дизел |
| Volkswagen TRANSPORTER IV кутия (70XA) | 110 коня | бензин |
| Volkswagen TRANSPORTER IV кутия (70XA) | 110 коня | бензин |
| Volkswagen TRANSPORTER IV автобус (70XB, 70XC, 7DB, 7DW, 7DK) | 115 коня | бензин |
| Volkswagen TRANSPORTER IV автобус (70XB, 70XC, 7DB, 7DW, 7DK) | 115 коня | бензин |
| Volkswagen TRANSPORTER IV (бордова) платформа/ шаси (70XD) | 110 коня | бензин |
| Volkswagen TRANSPORTER IV (бордова) платформа/ шаси (70XD) | 110 коня | бензин |
| Volkswagen TRANSPORTER IV (бордова) платформа/ шаси (70XD) | 115 коня | бензин |
| Volkswagen TRANSPORTER IV (бордова) платформа/ шаси (70XD) | 115 коня | бензин |
| Volkswagen TRANSPORTER IV кутия (70XA) | 115 коня | бензин |
| Volkswagen TRANSPORTER IV кутия (70XA) | 115 коня | бензин |
| Volkswagen TRANSPORTER IV автобус (70XB, 70XC, 7DB, 7DW, 7DK) | 140 коня | бензин |
| Volkswagen TRANSPORTER IV кутия (70XA) | 102 коня | дизел |
| Volkswagen TRANSPORTER IV (бордова) платформа/ шаси (70XD) | 102 коня | дизел |
| Volkswagen SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) | 150 коня | бензин |
| Seat ALHAMBRA (7V8, 7V9) | 150 коня | бензин |
| Volkswagen TRANSPORTER IV автобус (70XB, 70XC, 7DB, 7DW, 7DK) | 88 коня | дизел |
| Volkswagen TRANSPORTER IV автобус (70XB, 70XC, 7DB, 7DW, 7DK) | 151 коня | дизел |
| Volkswagen TRANSPORTER IV кутия (70XA) | 102 коня | дизел |
| Volkswagen TRANSPORTER IV кутия (70XA) | 88 коня | дизел |
| Volkswagen TRANSPORTER IV (бордова) платформа/ шаси (70XD) | 88 коня | дизел |
| Ford GALAXY (WGR) | 204 коня | бензин |
| Volkswagen SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) | 204 коня | бензин |
| Volkswagen SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) | 115 коня | дизел |
| Volkswagen SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) | 204 коня | бензин |
| Seat ALHAMBRA (7V8, 7V9) | 204 коня | бензин |
| Volkswagen TRANSPORTER IV автобус (70XB, 70XC, 7DB, 7DW, 7DK) | 204 коня | бензин |
| Seat ALHAMBRA (7V8, 7V9) | 204 коня | бензин |
| Seat ALHAMBRA (7V8, 7V9) | 115 коня | дизел |
| Volkswagen SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) | 115 коня | дизел |
| Volkswagen SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) | 130 коня | дизел |
| Seat ALHAMBRA (7V8, 7V9) | 131 коня | дизел |
| Volkswagen TRANSPORTER IV кутия (70XA) | 151 коня | дизел |
| Volkswagen TRANSPORTER IV (бордова) платформа/ шаси (70XD) | 102 коня | дизел |
| Volkswagen SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) | 150 коня | дизел |
| Seat ALHAMBRA (7V8, 7V9) | 150 коня | дизел |
| Volkswagen SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) | 140 коня | дизел |
| Seat ALHAMBRA (7V8, 7V9) | 140 коня | дизел |
