спирачен диск JURID
спирачен диск
| Производител | JURID |
| Парт номер | 562733JC |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 282,8 mm |
| височина | 48 mm |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| дебелина на спирачния диск | 26 mm |
| минимална дебелина | 24 mm |
| брой/разположение на дупките | 5+3 |
| брой на дупките | 5 |
| центриращ диаметър | 71,1 mm |
| повърхност | с покритие |
| спирачна система | TRW |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
CITROEN/PEUGEOT 4246P7
|
|
CITROEN/PEUGEOT 4249L3
|
|
CITROEN/PEUGEOT E169147
|
|
CITROEN/PEUGEOT E169513
|
|
CITROEN 4249L3
|
|
PEUGEOT 4246P7
|
|
PEUGEOT 4249L3
|
|
PEUGEOT E169147
|
|
PEUGEOT E169513
|
| Peugeot 508 | 120 коня | бензин |
| Peugeot 508 SW | 120 коня | бензин |
| Peugeot 508 | 156 коня | бензин |
| Peugeot 508 SW | 156 коня | бензин |
| Peugeot 508 | 112 коня | дизел |
| Peugeot 508 SW | 112 коня | дизел |
| Peugeot 508 | 140 коня | дизел |
| Peugeot 508 SW | 140 коня | дизел |
| Peugeot 508 | 163 коня | дизел |
| Peugeot 508 SW | 163 коня | дизел |
| Peugeot 508 | 204 коня | дизел |
| Peugeot 508 SW | 204 коня | дизел |
| Citroen XM (Y3) | 141 коня | бензин |
| Citroen XM Break (Y3) | 141 коня | бензин |
| Peugeot 407 (6D_) | 140 коня | Бензин/Етанол |
| Peugeot 508 | 115 коня | дизел |
| Peugeot 508 SW | 115 коня | дизел |
| Peugeot 407 (6D_) | 136 коня | бензин |
| Peugeot 407 (6D_) | 136 коня | дизел |
| Peugeot 407 (6D_) | 109 коня | дизел |
| Peugeot 407 SW (6E_) | 116 коня | бензин |
| Peugeot 407 SW (6E_) | 136 коня | бензин |
| Peugeot 407 SW (6E_) | 109 коня | дизел |
| Peugeot 407 SW (6E_) | 136 коня | дизел |
| Peugeot 407 SW (6E_) | 125 коня | бензин |
| Peugeot 407 SW (6E_) | 140 коня | бензин |
| Peugeot 407 (6D_) | 125 коня | бензин |
| Peugeot 407 (6D_) | 140 коня | бензин |
| Peugeot 407 (6D_) | 140 коня | дизел |
| Peugeot 407 SW (6E_) | 140 коня | дизел |
| Peugeot 508 | 200 коня | дизел/електро |
