спирачен диск JURID
спирачен диск
| Производител | JURID |
| Парт номер | 562767JC |
| страна на монтаж | задна ос |
| диаметър | 355,8 mm |
| височина | 36,3 mm |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| дебелина на спирачния диск | 22 mm |
| минимална дебелина | 20 mm |
| брой/разположение на дупките | 5+1 |
| брой на дупките | 5 |
| центриращ диаметър | 68 mm |
| повърхност | с покритие |
| спирачна система | TRW |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
AUDI 4H0615601F
|
| Audi A7 Sportback (4GA, 4GF) | 204 коня | дизел |
| Audi A6 (4G2, C7, 4GC) | 204 коня | бензин |
| Audi A6 (4G2, C7, 4GC) | 204 коня | бензин |
| Audi A6 (4G2, C7, 4GC) | 300 коня | бензин |
| Audi A6 (4G2, C7, 4GC) | 177 коня | дизел |
| Audi A6 (4G2, C7, 4GC) | 204 коня | дизел |
| Audi A6 (4G2, C7, 4GC) | 204 коня | дизел |
| Audi A6 (4G2, C7, 4GC) | 245 коня | дизел |
| Audi A6 (4G2, C7, 4GC) | 163 коня | дизел |
| Audi A6 (4G2, C7, 4GC) | 180 коня | бензин |
| Audi A8 (4H_) | 500 коня | бензин |
| Audi A8 (4H_) | 333 коня | бензин |
| Audi A7 Sportback (4GA, 4GF) | 204 коня | дизел |
| Audi A7 Sportback (4GA, 4GF) | 204 коня | бензин |
| Audi A7 Sportback (4GA, 4GF) | 310 коня | бензин |
| Audi A6 Avant (4G5, C7, 4GD) | 204 коня | бензин |
| Audi A6 Avant (4G5, C7, 4GD) | 204 коня | бензин |
| Audi A6 Avant (4G5, C7, 4GD) | 300 коня | бензин |
| Audi A6 Avant (4G5, C7, 4GD) | 177 коня | дизел |
| Audi A6 Avant (4G5, C7, 4GD) | 204 коня | дизел |
| Audi A6 Avant (4G5, C7, 4GD) | 204 коня | дизел |
| Audi A6 Avant (4G5, C7, 4GD) | 245 коня | дизел |
| Audi A6 Avant (4G5, C7, 4GD) | 163 коня | дизел |
| Audi A8 (4H_) | 204 коня | дизел |
| Audi A8 (4H_) | 211 коня | дизел |
| Audi A6 (4G2, C7, 4GC) | 313 коня | дизел |
| Audi A6 Avant (4G5, C7, 4GD) | 313 коня | дизел |
| Audi A6 Avant (4G5, C7, 4GD) | 180 коня | бензин |
| Audi A7 Sportback (4GA, 4GF) | 313 коня | дизел |
| Audi A8 (4H_) | 520 коня | бензин |
| Audi A8 (4H_) | 420 коня | бензин |
| Audi A8 (4H_) | 310 коня | бензин |
| Audi A6 (4G2, C7, 4GC) | 310 коня | бензин |
| Audi A6 Avant (4G5, C7, 4GD) | 310 коня | бензин |
| Audi A6 (4G2, C7, 4GC) | 211 коня | бензин |
| Audi A6 (4G2, C7, 4GC) | 211 коня | бензин/ електро |
| Audi A8 (4H_) | 211 коня | бензин/ електро |
| Audi A8 (4H_) | 290 коня | бензин |
| Audi A8 (4H_) | 371 коня | бензин |
| Audi A8 (4H_) | 250 коня | дизел |
| Audi A8 (4H_) | 351 коня | дизел |
| Audi A7 Sportback (4GA, 4GF) | 204 коня | бензин |
| Audi A7 Sportback (4GA, 4GF) | 300 коня | бензин |
| Audi A7 Sportback (4GA, 4GF) | 245 коня | дизел |
