спирачен диск KAMOKA
спирачен диск
| Производител | KAMOKA |
| Парт номер | 1031047 |
| диаметър | 295,5 mm |
| дебелина на спирачния диск | 26 mm |
| минимална дебелина | 24 mm |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| брой на дупките | 5 |
| кръг на дупките | 114,3 mm |
| височина | 44 mm |
| центриращ диаметър | 68 mm |
| вътрешен диаметър | 146,5 mm |
| отвор | 12,7 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ATE 24012601541
|
|
BOSCH 0986479358
|
|
BOSCH 0986479358
|
|
BREMBO 09A71620
|
|
CAR 1421320
|
|
COMLINE ADC0274V
|
|
HERTH+BUSS JAKOPARTS J3301096
54.75 €
-20%
43.8 €
|
|
MEYLE 36155210047
|
|
MINTEX MDC1905
|
|
NIPPARTS J3301094
45.53 €
-20%
36.42 €
|
|
QUINTON HAZELL BDC5542
|
|
TEXTAR 92167400
64.09 €
-20%
51.27 €
|
|
TEXTAR 98200167401
|
|
VALEO 197164
|
|
NISSAN 40206JD00A
|
|
NISSAN 40206JG00A
|
|
NISSAN 40206JG00A
|
| Nissan QASHQAI / QASHQAI +2 (J10, JJ10) | 114 коня | бензин |
| Nissan QASHQAI / QASHQAI +2 (J10, JJ10) | 106 коня | дизел |
| Nissan QASHQAI / QASHQAI +2 (J10, JJ10) | 150 коня | дизел |
| Nissan QASHQAI / QASHQAI +2 (J10, JJ10) | 150 коня | дизел |
| Nissan X-TRAIL (T31) | 173 коня | дизел |
| Nissan X-TRAIL (T31) | 141 коня | бензин |
| Nissan X-TRAIL (T31) | 150 коня | дизел |
| Nissan X-TRAIL (T31) | 169 коня | бензин |
| Nissan X-TRAIL (T31) | 140 коня | бензин |
| Nissan X-TRAIL (T31) | 140 коня | бензин |
| Nissan QASHQAI / QASHQAI +2 (J10, JJ10) | 103 коня | дизел |
