спирачен диск KAMOKA
спирачен диск
| Производител | KAMOKA |
| Парт номер | 103119 |
| диаметър | 296 mm |
| дебелина на спирачния диск | 30 mm |
| минимална дебелина | 27 mm |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| преработка | легиран/ високовъглероден |
| брой на дупките | 5 |
| кръг на дупките | 120 mm |
| височина | 51 mm |
| центриращ диаметър | 67,4 mm |
| вътрешен диаметър | 163,7 mm |
| отвор | 16,3 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 17988
86.37 €
-20%
69.09 €
|
|
ATE 24013002071
|
|
BLUE PRINT ADW194301
55.37 €
-20%
44.3 €
|
|
BOSCH 0986479543
|
|
CAR 1421510
|
|
DELPHI BG4187
63.38 €
-20%
50.71 €
|
|
FEBI BILSTEIN 39195
65.96 €
-20%
52.77 €
|
|
FTE BS7190
|
|
LPR O1028V
|
|
METELLI 231006C
|
|
MEYLE 6155210025PD
|
|
NK 203667
|
|
OPTIMAL BS8464
|
|
PROTECHNIC PRD2656
|
|
TOPRAN 207809
|
|
TRW DF4995S
78.23 €
-20%
62.58 €
|
|
ZIMMERMANN 430261420
|
|
ZIMMERMANN 430261452
|
|
OPEL 13501307
|
|
OPEL 569063
|
|
SAAB 13502213
|
| Opel INSIGNIA | 116 коня | бензин |
| Opel INSIGNIA | 140 коня | бензин |
| Opel INSIGNIA | 220 коня | бензин |
| Opel INSIGNIA | 260 коня | бензин |
| Opel INSIGNIA | 110 коня | дизел |
| Opel INSIGNIA | 131 коня | дизел |
| Opel INSIGNIA | 160 коня | дизел |
| Opel INSIGNIA седан | 116 коня | бензин |
| Opel INSIGNIA седан | 140 коня | бензин |
| Opel INSIGNIA седан | 220 коня | бензин |
| Opel INSIGNIA седан | 260 коня | бензин |
| Opel INSIGNIA седан | 110 коня | дизел |
| Opel INSIGNIA седан | 131 коня | дизел |
| Opel INSIGNIA седан | 160 коня | дизел |
| Opel INSIGNIA комби | 116 коня | бензин |
| Opel INSIGNIA комби | 140 коня | бензин |
| Opel INSIGNIA комби | 220 коня | бензин |
| Opel INSIGNIA комби | 260 коня | бензин |
| Opel INSIGNIA комби | 110 коня | дизел |
| Opel INSIGNIA комби | 131 коня | дизел |
| Opel INSIGNIA комби | 160 коня | дизел |
| Opel INSIGNIA | 190 коня | дизел |
| Opel INSIGNIA комби | 190 коня | дизел |
| Opel INSIGNIA седан | 220 коня | бензин |
| Opel INSIGNIA комби | 220 коня | бензин |
| Saab 9-5 (YS3G) | 220 коня | бензин |
| Saab 9-5 (YS3G) | 220 коня | Бензин/Етанол |
| Saab 9-5 (YS3G) | 220 коня | бензин |
| Saab 9-5 (YS3G) | 220 коня | Бензин/Етанол |
| Saab 9-5 (YS3G) | 301 коня | бензин |
| Saab 9-5 (YS3G) | 160 коня | дизел |
