спирачен диск KAMOKA
спирачен диск
| Производител | KAMOKA |
| Парт номер | 103124 |
| диаметър | 260 mm |
| дебелина на спирачния диск | 12,7 mm |
| минимална дебелина | 11,1 mm |
| вид на спирачния диск | плътен |
| брой на дупките | 4 |
| кръг на дупките | 100 mm |
| височина | 35 mm |
| центриращ диаметър | 66 mm |
| вътрешен диаметър | 137,5 mm |
| отвор | 14,5 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 15766
40.46 €
-20%
32.37 €
|
|
APEC braking DSK567
|
|
ATE 24011301671
|
|
ATE 24011301671
|
|
ATE 413167
|
|
BARUM BAR13167
|
|
BENDIX 333683B
|
|
BENDIX 561266B
|
|
BOSCH 0986478029
|
|
BOSCH 0986478029
|
|
BRADI 1061314
|
|
Brake ENGINEERING 951086
|
|
BRECO BS7325
|
|
BREMBO 08306810
|
|
CAR 142126
|
|
CIFAM 800233
|
|
DELPHI BG2252
32.5 €
-20%
26 €
|
|
DELPHI BG252
|
|
FERODO DDF062
33.79 €
-20%
27.03 €
|
|
FIRST LINE FBD131
|
|
FTE BS3464
|
|
GRAF DF29122
|
|
JURID 561266J
|
|
JURID 8290219
|
|
LPR B2121P
21.87 €
-20%
17.49 €
|
|
MAGNETI MARELLI 1061314
|
|
METELLI 230122
|
|
MEYLE 3155213009
|
|
MGA D922
|
|
MINTEX MDC336
|
|
MOTAQUIP VBD347
|
|
MOTORCRAFT EBT2
|
|
NATIONAL NBD100
|
|
NECTO WN385
|
|
NK 201516
29.15 €
-20%
23.32 €
|
|
OPTIMAL BS0580
|
|
PAGID 50403
|
|
PEX 140088
|
|
PILENGA 5121
|
|
QUINTON HAZELL 605800
|
|
QUINTON HAZELL BDC3464
|
|
QUINTON HAZELL BDC3464P
|
|
QUINTON HAZELL BSF3464
|
|
REMSA 605800
|
|
ROADHOUSE 6058
|
|
ROADHOUSE 605800
|
|
ROULUNDS BRAKING D2071
|
|
SEBRO 2451
|
|
TEXTAR 92026400
38.14 €
-20%
30.51 €
|
|
TEXTAR 982000264
|
|
TEXTAR 98200026401
|
|
TRW DF1569
39.73 €
-20%
31.78 €
|
|
UNIPART GBD436
|
|
VALEO 185104
|
|
VALEO 186118
|
|
VALEO DF406
|
|
ZIMMERMANN 150125700
|
|
ZIMMERMANN 150125750
|
|
ZIMMERMANN 150125700
|
|
BMW 34111154747
|
|
BMW 34116752434
|
|
BMW 34111154747
|
| BMW 3 (E30) | 90 коня | бензин |
| BMW 3 (E30) | 100 коня | бензин |
| BMW 3 (E30) | 102 коня | бензин |
| BMW 3 (E30) | 105 коня | бензин |
| BMW 3 (E30) | 115 коня | бензин |
| BMW 3 (E30) | 113 коня | бензин |
| BMW 3 (E30) | 102 коня | бензин |
| BMW 3 (E30) | 90 коня | бензин |
| BMW 3 (E30) | 102 коня | бензин |
