спирачен диск KAMOKA
спирачен диск
| Производител | KAMOKA |
| Парт номер | 1031524 |
| страна на монтаж | предна ос |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| диаметър | 257 mm |
| дебелина на спирачния диск | 22 mm |
| минимална дебелина | 20,2 mm |
| височина | 40 mm |
| кръг на дупките | 59 mm |
| брой на дупките | 4 |
| якост на опън | 9,5 N/mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с винтове |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
APEC braking DSK822
|
|
ATE 24012201971
|
|
ATE 422197
|
|
BENDIX 562178B
|
|
BOSCH 0986478639
|
|
Brake ENGINEERING 955526
|
|
BREMBO 09584310
|
|
DELPHI BG3574
66.98 €
-20%
53.58 €
|
|
FERODO DDF762
44.71 €
-20%
35.76 €
|
|
GRAF DF29407
|
|
LPR L2121V
47.37 €
-20%
37.9 €
|
|
MAGNETI MARELLI 1221024
|
|
MAXGEAR 190998
|
|
METELLI 230407
|
|
MGA D1207
|
|
MINTEX MDC1084
|
|
NATIONAL NBD453
|
|
NECTO WN786
|
|
QUINTON HAZELL BDC4674
|
|
QUINTON HAZELL BDC4674P
|
|
TEXTAR 92069600
|
|
TRW DF2734
43.49 €
-20%
34.79 €
|
|
VALEO 186590
|
|
ZIMMERMANN 230236500
|
|
ALFA ROMEO 40831041
|
|
CITROEN 424973
|
|
CITROEN 424974
|
|
FIAT 46542383
|
|
LANCIA 46401356
|
| Lancia DEDRA (835) | 113 коня | бензин |
| Fiat PUNTO (188) | 130 коня | бензин |
| Fiat DOBLO Cargo (223) | 63 коня | дизел |
| Fiat STILO (192) | 80 коня | бензин |
| Fiat STILO (192) | 103 коня | бензин |
| Fiat DOBLO Cargo (223) | 100 коня | дизел |
| Lancia YPSILON (843) | 80 коня | бензин |
| Lancia YPSILON (843) | 95 коня | бензин |
| Lancia YPSILON (843) | 70 коня | дизел |
| Fiat IDEA (350_) | 80 коня | бензин |
| Fiat IDEA (350_) | 95 коня | бензин |
| Fiat IDEA (350_) | 70 коня | дизел |
| Fiat STILO (192) | 95 коня | бензин |
| Fiat DOBLO Cargo (223) | 105 коня | дизел |
| Fiat PANDA (169) | 70 коня | дизел |
| Lancia MUSA (350) | 70 коня | дизел |
| Lancia MUSA (350) | 95 коня | бензин |
| Fiat STILO (192) | 90 коня | бензин |
| Fiat STILO Multi Wagon (192) | 90 коня | бензин |
| Lancia MUSA (350) | 78 коня | бензин |
| Fiat IDEA (350_) | 77 коня | бензин |
| Fiat BRAVO II (198) | 90 коня | бензин |
| Fiat 500 (312) | 100 коня | бензин |
| Fiat LINEA (323) | 90 коня | дизел |
| Fiat LINEA (323) | 77 коня | бензин |
| Citroen NEMO кутия (AA_) | 73 коня | бензин |
| Citroen NEMO кутия (AA_) | 68 коня | дизел |
| Lancia YPSILON (843) | 105 коня | дизел |
| Fiat FIORINO фургон/комби (225) | 73 коня | бензин |
| Fiat FIORINO фургон/комби (225) | 75 коня | дизел |
| Alfa Romeo MITO (955) | 120 коня | дизел |
| Fiat QUBO (225) | 73 коня | бензин |
| Fiat QUBO (225) | 75 коня | дизел |
