спирачен диск KAMOKA
спирачен диск
| Производител | KAMOKA |
| Парт номер | 1032132 |
| страна на монтаж | предна ос |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| диаметър | 300 mm |
| дебелина на спирачния диск | 22 mm |
| минимална дебелина | 20,4 mm |
| височина | 51,5 mm |
| центриращ диаметър | 79 mm |
| брой на дупките | 5 |
| якост на опън | 10 N/mm |
| тегло | 13,6 kg |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с винтове |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
APEC braking DSK971
|
|
ATE 24012201601
|
|
ATE 422160
|
|
BENDIX 562090B
|
|
BOSCH 0986478238
|
|
Brake ENGINEERING 955915
|
|
BREMBO 09770110
|
|
BREMBO 09770111
|
|
DELPHI BG3527
88.71 €
-20%
70.97 €
|
|
FERODO DDF1066
42.45 €
-20%
33.96 €
|
|
FTE BS5146
|
|
GRAF DF29515
|
|
LPR B2546V
51.68 €
-20%
41.34 €
|
|
MAGNETI MARELLI 1064424
|
|
MAXGEAR 191016
|
|
METELLI 230515
|
|
MGA D1315
|
|
MINTEX MDC1383
|
|
NATIONAL NBD976
|
|
NECTO WN1070
|
|
QUINTON HAZELL BDC5146
|
|
QUINTON HAZELL BDC5146P
|
|
TEXTAR 92097200
63.99 €
-20%
51.2 €
|
|
TRW DF4055
54.71 €
-20%
43.77 €
|
|
ZIMMERMANN 150128800
|
|
BMW 34111164539
|
| BMW 3 (E46) | 193 коня | бензин |
| BMW 3 купе (E46) | 193 коня | бензин |
| BMW 3 Touring (E46) | 193 коня | бензин |
| BMW 3 кабриолет (E46) | 170 коня | бензин |
| BMW Z3 (E36) | 231 коня | бензин |
| BMW 3 купе (E46) | 192 коня | бензин |
| BMW 3 кабриолет (E46) | 170 коня | бензин |
| BMW 3 кабриолет (E46) | 192 коня | бензин |
| BMW 3 (E46) | 192 коня | бензин |
| BMW 3 Touring (E46) | 192 коня | бензин |
| BMW 3 (E46) | 192 коня | бензин |
| BMW 3 Touring (E46) | 192 коня | бензин |
| BMW 3 Compact (E46) | 192 коня | бензин |
| BMW 3 Compact (E46) | 150 коня | дизел |
| BMW 3 (E46) | 150 коня | дизел |
| BMW 3 Touring (E46) | 150 коня | дизел |
| BMW 3 купе (E46) | 150 коня | дизел |
| BMW Z4 (E85) | 265 коня | бензин |
| BMW Z4 купе (E86) | 265 коня | бензин |
