спирачен диск PROTECHNIC
спирачен диск
| Производител | PROTECHNIC |
| Парт номер | PRD2602 |
| вид на спирачния диск | вътрешновентилиран |
| диаметър | 294 mm |
| дебелина на спирачния диск | 24,3 mm |
| минимална дебелина | 22,1 mm |
| височина | 43 mm |
| центриращ диаметър | 82 mm |
| брой на дупките | 5 |
| брой звена на верига | 20 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 17115
68.43 €
-20%
54.74 €
|
|
AP 24806E
|
|
ATE 24012401681
|
|
BENDIX 562140B
|
|
BOSCH 0986478303
|
|
Brake ENGINEERING DI956008
|
|
BRECO BS8430
|
|
BREMBO 09883714
|
|
DELPHI BG3504
98.17 €
-20%
78.53 €
|
|
FERODO DDF1112
115.04 €
-20%
92.03 €
|
|
FREMAX BD5613
|
|
JURID 562140J
95.28 €
-20%
76.23 €
|
|
KAMOKA 1032224
51.62 €
-0%
51.62 €
|
|
LPR F1002V
41.84 €
-20%
33.47 €
|
|
MAPCO 15819
|
|
METELLI 230702
|
|
sbs 17115
|
|
sbs 1815202554
37.95 €
-0%
37.95 €
|
|
TEXTAR 92103800
63.38 €
-20%
50.71 €
|
|
TRW DF4217
53.69 €
-20%
42.95 €
|
|
VALEO 186710
109.62 €
-20%
87.7 €
|
|
ZIMMERMANN 250134900
|
|
FORD 4041428
|
| Ford TRANSIT автобус (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _) | 120 коня | дизел |
| Ford TRANSIT автобус (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _) | 90 коня | дизел |
| Ford TRANSIT кутия (FA_ _) | 90 коня | дизел |
| Ford TRANSIT кутия (FA_ _) | 120 коня | дизел |
| Ford TRANSIT (бордова) платформа/ шаси (FM_ _, FN_ _) | 90 коня | дизел |
| Ford TRANSIT (бордова) платформа/ шаси (FM_ _, FN_ _) | 120 коня | дизел |
| Ford TRANSIT автобус (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _) | 75 коня | дизел |
| Ford TRANSIT кутия (FA_ _) | 75 коня | дизел |
| Ford TRANSIT (бордова) платформа/ шаси (FM_ _, FN_ _) | 75 коня | дизел |
| Ford TRANSIT автобус (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _) | 146 коня | бензин |
| Ford TRANSIT кутия (FA_ _) | 146 коня | бензин |
| Ford TRANSIT (бордова) платформа/ шаси (FM_ _, FN_ _) | 146 коня | бензин |
| Ford TRANSIT автобус (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _) | 125 коня | дизел |
| Ford TRANSIT (бордова) платформа/ шаси (FM_ _, FN_ _) | 125 коня | дизел |
| Ford TRANSIT кутия (FA_ _) | 125 коня | дизел |
| Ford TRANSIT автобус (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _) | 115 коня | дизел |
| Ford TRANSIT кутия (FA_ _) | 115 коня | дизел |
| Ford TRANSIT (бордова) платформа/ шаси (FM_ _, FN_ _) | 115 коня | дизел |
| Ford TRANSIT (бордова) платформа/ шаси (FM_ _, FN_ _) | 137 коня | дизел |
| Ford TRANSIT кутия (FA_ _) | 137 коня | дизел |
| Ford TRANSIT автобус (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _) | 137 коня | дизел |
