спирачен диск PROTECHNIC
спирачен диск
| Производител | PROTECHNIC |
| Парт номер | PRD2606 |
| вид на спирачния диск | вътрешновентилиран |
| диаметър | 259 mm |
| дебелина на спирачния диск | 20,6 mm |
| минимална дебелина | 17,7 mm |
| височина | 41 mm |
| центриращ диаметър | 61 mm |
| брой на дупките | 4 |
| брой звена на верига | 9 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с винтове |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 16150
33.79 €
-20%
27.03 €
|
|
AP 24768E
|
|
AP X24768
|
|
ATE 24012101061
|
|
BENDIX 561997B
|
|
BOSCH 0986478124
|
|
BOSCH 0986AB6147
|
|
BOSCH 0986BB4072
|
|
Brake ENGINEERING DI955314
|
|
BRECO BS8362
|
|
BREMBO 09580224
|
|
DELPHI BG2625
63.91 €
-20%
51.13 €
|
|
FEBI BILSTEIN 09073
33.82 €
-20%
27.06 €
|
|
FERODO DDF1096
70.05 €
-20%
56.04 €
|
|
FERODO DRF1096
|
|
FREMAX BD3550
|
|
JURID 561997J
65.65 €
-20%
52.52 €
|
|
KAMOKA 1032192
36.97 €
-0%
36.97 €
|
|
LPR R1511V
34.45 €
-20%
27.56 €
|
|
MAPCO 15115
34.58 €
-20%
27.66 €
|
|
METELLI 230549
|
|
sbs 16150
|
|
sbs 1815203912
52.15 €
-0%
52.15 €
|
|
sbs 1815203913
40.6 €
-0%
40.6 €
|
|
sbs 1815203916
27.2 €
-0%
27.2 €
|
|
sbs 1815203917
27.83 €
-0%
27.83 €
|
|
sbs 1815203918
39.99 €
-0%
39.99 €
|
|
sbs 1815203935
53.52 €
-0%
53.52 €
|
|
sbs 1815203938
|
|
sbs 1815203970
51.56 €
-0%
51.56 €
|
|
TEXTAR 92054900
49.83 €
-20%
39.87 €
|
|
TEXTAR 92100900
90.9 €
-20%
72.72 €
|
|
TRW DF2586
42.41 €
-20%
33.93 €
|
|
VALEO 186208
75.07 €
-20%
60.06 €
|
|
ZIMMERMANN 470240900
|
|
DACIA 8200171765
|
|
NISSAN 4020600QAA
|
|
RENAULT 7700780892
|
|
RENAULT 7700813549
|
|
RENAULT 7700842131
|
|
RENAULT 7701204304
|
|
RENAULT 7701204828
|
|
RENAULT 7701205653
|
|
RENAULT 7701206339
|
|
RENAULT 7711130038
|
|
RENAULT 8200171765
|
| Nissan KUBISTAR (X76) | 60 коня | бензин |
| Nissan KUBISTAR (X76) | 95 коня | бензин |
| Nissan KUBISTAR (X76) | 82 коня | дизел |
| Nissan KUBISTAR (X76) | 65 коня | дизел |
| Nissan KUBISTAR (X76) | 75 коня | бензин |
| Nissan KUBISTAR (X76) | 68 коня | дизел |
| Nissan KUBISTAR (X76) | 85 коня | дизел |
| Nissan KUBISTAR (X76) | 57 коня | дизел |
| Nissan KUBISTAR (X76) | 61 коня | дизел |
| Nissan KUBISTAR кутия (X80) | 60 коня | бензин |
| Nissan KUBISTAR кутия (X80) | 75 коня | бензин |
| Nissan KUBISTAR кутия (X80) | 95 коня | бензин |
| Nissan KUBISTAR кутия (X80) | 65 коня | дизел |
| Nissan KUBISTAR кутия (X80) | 82 коня | дизел |
