спирачен диск PROTECHNIC
спирачен диск
| Производител | PROTECHNIC |
| Парт номер | PRD2629 |
| вид на спирачния диск | вътрешновентилиран |
| диаметър | 280 mm |
| дебелина на спирачния диск | 24 mm |
| минимална дебелина | 21,8 mm |
| височина | 47 mm |
| центриращ диаметър | 61 mm |
| материал | хартия |
| брой на дупките | 5 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с винтове |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 17153
65.77 €
-20%
52.62 €
|
|
AP 24826
|
|
ATE 24012401691
|
|
BENDIX 562182B
|
|
BOSCH 0986479743
|
|
Brake ENGINEERING DI956209
|
|
BRECO BS8451
|
|
BREMBO 09893610
|
|
DELPHI BG3733
64.6 €
-20%
51.68 €
|
|
FEBI BILSTEIN 23332
45.53 €
-20%
36.42 €
|
|
FERODO DDF1182
66.43 €
-20%
53.15 €
|
|
FREMAX BD2234
|
|
JURID 562182J
|
|
LPR R1001V
33.13 €
-20%
26.5 €
|
|
MAPCO 15133
|
|
METELLI 230676
|
|
sbs 17153
|
|
sbs 1815203910
29.73 €
-0%
29.73 €
|
|
sbs 1815209901
|
|
TEXTAR 92118900
|
|
TRW DF4179
63.91 €
-20%
51.13 €
|
|
VALEO 186715
|
|
ZIMMERMANN 470241300
|
|
RENAULT 7701206613
|
|
RENAULT 8200007121
|
| Renault LAGUNA II (BG0/1_) | 107 коня | бензин |
| Renault LAGUNA II (BG0/1_) | 121 коня | бензин |
| Renault LAGUNA II (BG0/1_) | 120 коня | дизел |
| Renault LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) | 107 коня | бензин |
| Renault LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) | 120 коня | дизел |
| Renault LAGUNA II (BG0/1_) | 140 коня | бензин |
| Renault LAGUNA II (BG0/1_) | 105 коня | дизел |
| Renault LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) | 105 коня | дизел |
| Renault LAGUNA II (BG0/1_) | 120 коня | бензин |
| Renault LAGUNA II (BG0/1_) | 116 коня | бензин |
| Renault LAGUNA II (BG0/1_) | 100 коня | дизел |
| Renault LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) | 100 коня | дизел |
| Renault LAGUNA II (BG0/1_) | 135 коня | бензин |
| Renault LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) | 92 коня | дизел |
| Renault LAGUNA II (BG0/1_) | 92 коня | дизел |
| Renault LAGUNA II (BG0/1_) | 110 коня | дизел |
| Renault LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) | 110 коня | дизел |
| Renault LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) | 130 коня | дизел |
| Renault LAGUNA II (BG0/1_) | 107 коня | дизел |
| Renault LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) | 107 коня | дизел |
