спирачен диск PROTECHNIC
спирачен диск
| Производител | PROTECHNIC |
| Парт номер | PRD2661 |
| вид на спирачния диск | вътрешновентилиран |
| диаметър | 278 mm |
| дебелина на спирачния диск | 25 mm |
| минимална дебелина | 23 mm |
| височина | 48,5 mm |
| центриращ диаметър | 72 mm |
| материал | хартия |
| брой на дупките | 5 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 17636
61.39 €
-20%
49.11 €
|
|
AP 24957E
|
|
ATE 24012501651
|
|
BLUE PRINT ADM54381
40.71 €
-20%
32.57 €
|
|
BOSCH 0986479179
|
|
BOSCH 0986AB6161
|
|
Brake ENGINEERING DI956494
|
|
BRECO BS8576
|
|
BREMBO 09946424
|
|
DELPHI BG3927
96.63 €
-20%
77.31 €
|
|
FEBI BILSTEIN 32765
46.54 €
-20%
37.23 €
|
|
FERODO DDF1311
60.34 €
-20%
48.27 €
|
|
FREMAX BD3272
|
|
KAMOKA 1031122
|
|
LPR M5003V
48.6 €
-20%
38.88 €
|
|
MAPCO 25576
52.67 €
-0%
52.67 €
|
|
METELLI 230729
|
|
REMSA 667110
|
|
sbs 17636
|
|
sbs 1815203250
27.83 €
-0%
27.83 €
|
|
sbs 1815203251
38.58 €
-0%
38.58 €
|
|
TEXTAR 92130300
59.68 €
-20%
47.74 €
|
|
TRW DF4384
55.22 €
-20%
44.18 €
|
|
VALEO 186872
|
|
ZIMMERMANN 370307600
|
|
MAZDA BP4Y3325XB
|
|
MAZDA BP4Y3325XC
|
|
MAZDA BP4Y3325XD
|
|
MAZDA C24Y3325XB
|
| Mazda 3 (BK) | 80 коня | бензин |
| Mazda 3 (BK) | 105 коня | бензин |
| Mazda 3 седан (BK) | 105 коня | бензин |
| Mazda 3 седан (BK) | 109 коня | дизел |
| Mazda 3 (BK) | 109 коня | дизел |
| Mazda 3 (BK) | 84 коня | бензин |
| Mazda 5 (CR19) | 116 коня | бензин |
| Mazda 5 (CR19) | 146 коня | бензин |
| Mazda 5 (CR19) | 110 коня | дизел |
| Mazda 5 (CR19) | 143 коня | дизел |
