спирачен диск PROTECHNIC
спирачен диск
| Производител | PROTECHNIC |
| Парт номер | PRD5119 |
| вид на спирачния диск | плътен |
| диаметър | 260 mm |
| дебелина на спирачния диск | 10 mm |
| минимална дебелина | 8 mm |
| височина | 69,2 mm |
| центриращ диаметър | 57 mm |
| брой на дупките | 4 |
| брой звена на верига | 10 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с винтове |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
VAUXHALL 569206
|
|
VAUXHALL 90345699
|
|
VAUXHALL 90421872
|
|
VAUXHALL 93182284
|
|
A.B.S. 16114
44.64 €
-20%
35.72 €
|
|
AP 14365
|
|
ATE 24011002041
|
|
BENDIX 561652B
|
|
BOSCH 0986478086
|
|
Brake ENGINEERING DI955165
|
|
BRECO BS7431
|
|
BREMBO 08555910
|
|
DELPHI BG2635
37.32 €
-20%
29.85 €
|
|
FEBI BILSTEIN 06260
30.23 €
-20%
24.18 €
|
|
FERODO DDF331
34.45 €
-20%
27.56 €
|
|
FERODO DRF331
|
|
JURID 561652J
58.39 €
-20%
46.71 €
|
|
LPR O1231P
32.47 €
-20%
25.97 €
|
|
MAPCO 15849
|
|
METELLI 230350
|
|
METELLI 230350
|
|
sbs 16114
|
|
sbs 1815203616
34.79 €
-0%
34.79 €
|
|
sbs 1815203617
30.36 €
-0%
30.36 €
|
|
sbs 1815203622
42.45 €
-0%
42.45 €
|
|
sbs 1815203655
24.52 €
-0%
24.52 €
|
|
TEXTAR 92057000
|
|
TRW DF2614
52.32 €
-20%
41.85 €
|
|
VALEO 186490
|
|
VALEO 186649
|
|
ZIMMERMANN 430146700
|
|
OPEL 569119
|
|
OPEL 569206
|
| Opel VECTRA A хетчбек (88_, 89_) | 129 коня | бензин |
| Opel VECTRA A (86_, 87_) | 150 коня | бензин |
| Opel ASTRA F (56_, 57_) | 125 коня | бензин |
| Opel ASTRA F кабриолет (53_B) | 115 коня | бензин |
| Opel ASTRA F хетчбек (53_, 54_, 58_, 59_) | 115 коня | бензин |
| Opel ASTRA F (56_, 57_) | 115 коня | бензин |
| Opel ASTRA F хетчбек (53_, 54_, 58_, 59_) | 150 коня | бензин |
| Opel ASTRA F комби (51_, 52_) | 125 коня | бензин |
| Opel ASTRA F комби (51_, 52_) | 115 коня | бензин |
| Opel ASTRA F комби (51_, 52_) | 150 коня | бензин |
| Opel ASTRA F (56_, 57_) | 116 коня | бензин |
| Opel ASTRA F хетчбек (53_, 54_, 58_, 59_) | 116 коня | бензин |
| Opel ASTRA F кабриолет (53_B) | 116 коня | бензин |
| Opel ASTRA F комби (51_, 52_) | 116 коня | бензин |
| Opel ASTRA F (56_, 57_) | 136 коня | бензин |
| Opel ASTRA F комби (51_, 52_) | 136 коня | бензин |
| Opel ASTRA F хетчбек (53_, 54_, 58_, 59_) | 136 коня | бензин |
| Opel ASTRA F хетчбек (53_, 54_, 58_, 59_) | 125 коня | бензин |
| Opel VECTRA A (86_, 87_) | 116 коня | бензин |
| Opel VECTRA A (86_, 87_) | 150 коня | бензин |
| Opel VECTRA A хетчбек (88_, 89_) | 116 коня | бензин |
| Opel ASTRA F CLASSIC комби | 101 коня | бензин |
