спирачен диск PROTECHNIC
спирачен диск
| Производител | PROTECHNIC |
| Парт номер | PRD5179 |
| вид на спирачния диск | плътен |
| диаметър | 231 mm |
| дебелина на спирачния диск | 9 mm |
| минимална дебелина | 8 mm |
| височина | 34,5 mm |
| центриращ диаметър | 55 mm |
| брой на дупките | 4 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 16874
34.88 €
-20%
27.9 €
|
|
AP 15371
|
|
ATE 24010901271
|
|
BENDIX 561872B
|
|
BLUE PRINT ADM54339
22.53 €
-20%
18.02 €
|
|
BOSCH 0986478242
|
|
Brake ENGINEERING DI955283
|
|
BRECO BS7571
|
|
BREMBO 08737810
|
|
DELPHI BG2803
16.62 €
-20%
13.3 €
|
|
FERODO DDF525
41.18 €
-20%
32.94 €
|
|
JURID 561872J
|
|
LPR M5731P
37.32 €
-20%
29.85 €
|
|
MAPCO 15537
|
|
METELLI 230664
|
|
sbs 16874
|
|
sbs 1815203234
28.46 €
-0%
28.46 €
|
|
sbs 1815203239
18.07 €
-0%
18.07 €
|
|
TEXTAR 92096600
|
|
TRW DF3088
41.16 €
-20%
32.93 €
|
|
VALEO 186450
|
|
MAZDA B46126251C
|
|
MAZDA B46126251D
|
|
MAZDA B4Y226251C
|
|
MAZDA NA0126251A
|
| Mazda MX-5 I (NA) | 115 коня | бензин |
| Mazda MX-5 I (NA) | 90 коня | бензин |
