спирачен диск PROTECHNIC
спирачен диск
| Производител | PROTECHNIC |
| Парт номер | PRD5300 |
| вид на спирачния диск | плътен |
| диаметър | 259 mm |
| дебелина на спирачния диск | 10 mm |
| минимална дебелина | 8,4 mm |
| височина | 44 mm |
| центриращ диаметър | 64 mm |
| материал | хартия |
| брой на дупките | 4 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 17866
43.95 €
-20%
35.16 €
|
|
AP 14823
|
|
AP X14823
|
|
ATE 24011002711
|
|
ATE 24031002711
|
|
ATE 24111002711
|
|
BENDIX 562194B
|
|
BOSCH 0986478601
|
|
BOSCH 0986AB6417
|
|
Brake ENGINEERING DI956135
|
|
BRECO BS7622
|
|
BREMBO 08916310
|
|
DELPHI BG3662
35.12 €
-20%
28.09 €
|
|
FEBI BILSTEIN 23117
32.45 €
-20%
25.96 €
|
|
FERODO DDF1128
29.15 €
-20%
23.32 €
|
|
FERODO DRF1128
|
|
JURID 562194J
|
|
LPR B2009P
26.5 €
-20%
21.2 €
|
|
MAPCO 15658
|
|
REMSA 662900
|
|
sbs 17350
|
|
sbs 1815201579
59.79 €
-0%
59.79 €
|
|
TEXTAR 92107600
40.6 €
-20%
32.48 €
|
|
TRW DF4198
44.02 €
-20%
35.22 €
|
|
VALEO 186812
86.37 €
-20%
69.09 €
|
|
MINI 34211503070
|
| Mini MINI (R50, R53) | 90 коня | бензин |
| Mini MINI (R50, R53) | 116 коня | бензин |
| Mini MINI (R50, R53) | 163 коня | бензин |
| Mini MINI (R50, R53) | 75 коня | дизел |
| Mini MINI (R50, R53) | 210 коня | бензин |
| Mini MINI кабриолет (R52) | 90 коня | бензин |
| Mini MINI кабриолет (R52) | 116 коня | бензин |
| Mini MINI кабриолет (R52) | 170 коня | бензин |
| Mini MINI (R50, R53) | 170 коня | бензин |
| Mini MINI кабриолет (R52) | 210 коня | бензин |
| Mini MINI (R50, R53) | 88 коня | дизел |
| Mini MINI (R50, R53) | 75 коня | бензин |
