спирачен диск PROTECHNIC
спирачен диск
| Производител | PROTECHNIC |
| Парт номер | PRD6101 |
| вид на спирачния диск | вътрешновентилиран |
| диаметър | 313 mm |
| дебелина на спирачния диск | 18 mm |
| минимална дебелина | 16,6 mm |
| височина | 80,2 mm |
| центриращ диаметър | 101 mm |
| брой на дупките | 6 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
VAUXHALL 91151563
|
|
A.B.S. 16506
65.11 €
-20%
52.09 €
|
|
AP 24734
|
|
ATE 24011801221
|
|
BLUE PRINT ADZ94313
45.53 €
-20%
36.42 €
|
|
BOSCH 0986478496
|
|
BOSCH 0986AB9649
|
|
Brake ENGINEERING DI955426
|
|
BRECO BS8326
|
|
BREMBO 09737710
|
|
DELPHI BG3353
108.39 €
-20%
86.72 €
|
|
FEBI BILSTEIN 23561
75.05 €
-20%
60.04 €
|
|
HELLA PAGID 50234
|
|
LPR O1381V
43.15 €
-20%
34.52 €
|
|
MAPCO 15850
|
|
METELLI 230511
|
|
sbs 16506
|
|
sbs 1815203619
31.62 €
-0%
31.62 €
|
|
sbs 1815203627
51.56 €
-0%
51.56 €
|
|
sbs 1815203631
|
|
sbs 1815203635
43.07 €
-0%
43.07 €
|
|
sbs 1815209929
38.76 €
-0%
38.76 €
|
|
sbs 1815209938
36.05 €
-0%
36.05 €
|
|
TEXTAR 92091600
66.75 €
-20%
53.4 €
|
|
TRW DF4030
67.49 €
-20%
53.99 €
|
|
VALEO 186685
|
|
ZIMMERMANN 430148000
|
|
ISUZU 8943754251
|
|
ISUZU 8970340361
|
|
ISUZU 8970460811
|
|
OPEL 569104
|
|
OPEL 569106
|
|
OPEL 97034036
|
| Opel FRONTERA A (5_MWL4) | 100 коня | дизел |
| Opel FRONTERA A Sport (5_SUD2) | 115 коня | бензин |
| Opel FRONTERA A (5_MWL4) | 125 коня | бензин |
| Opel MONTEREY A (UBS_) | 114 коня | дизел |
| Opel MONTEREY A (UBS_) | 177 коня | бензин |
| Opel FRONTERA A (5_MWL4) | 113 коня | дизел |
| Opel FRONTERA A Sport (5_SUD2) | 113 коня | дизел |
| Opel FRONTERA A (5_MWL4) | 136 коня | бензин |
| Opel FRONTERA A Sport (5_SUD2) | 115 коня | дизел |
| Opel FRONTERA A (5_MWL4) | 115 коня | дизел |
| Opel MONTEREY B | 215 коня | бензин |
| Opel MONTEREY B | 159 коня | дизел |
| Opel FRONTERA B (6B_) | 136 коня | бензин |
| Opel FRONTERA B (6B_) | 205 коня | бензин |
| Opel FRONTERA B (6B_) | 116 коня | дизел |
| Isuzu TROOPER | 160 коня | дизел |
| Isuzu TROOPER | 215 коня | бензин |
| Opel FRONTERA B (6B_) | 120 коня | дизел |
| Isuzu TROOPER (UB) | 177 коня | бензин |
| Isuzu TROOPER открит автомобил с висока проходимост (UB) | 177 коня | бензин |
| Isuzu TROOPER открит автомобил с висока проходимост | 215 коня | бензин |
| Isuzu TROOPER открит автомобил с висока проходимост | 160 коня | дизел |
