спирачен диск PROTECHNIC
спирачен диск
| Производител | PROTECHNIC |
| Парт номер | PRD6105 |
| вид на спирачния диск | вътрешновентилиран |
| диаметър | 310 mm |
| дебелина на спирачния диск | 22 mm |
| минимална дебелина | 20 mm |
| височина | 48,2 mm |
| центриращ диаметър | 65 mm |
| брой на дупките | 5 |
| материал | хартия |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с винтове |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 17729
73.08 €
-20%
58.46 €
|
|
AP 25084
|
|
ATE 24012202191
|
|
ATE 24112202191
|
|
BOSCH 0986479303
|
|
Brake ENGINEERING DI956411
|
|
BRECO BS8638
|
|
BREMBO 09A20010
|
|
DELPHI BG3975
51.68 €
-20%
41.34 €
|
|
FEBI BILSTEIN 24386
52.15 €
-20%
41.72 €
|
|
FERODO DDF1503
51.68 €
-20%
41.34 €
|
|
LPR A1014V
56.6 €
-20%
45.28 €
|
|
MAPCO 25842
|
|
METELLI 230889
|
|
REMSA 6117210
|
|
sbs 17729
|
|
TEXTAR 92140700
82.14 €
-20%
65.71 €
|
|
TRW DF4754
64.42 €
-20%
51.54 €
|
|
VALEO 197139
|
|
ZIMMERMANN 100330900
|
|
AUDI 1K0615601N
|
|
VW 1K0615601N
|
| Audi A3 (8P1) | 250 коня | бензин |
| Audi A3 Sportback (8PA) | 250 коня | бензин |
| Volkswagen GOLF V (1K1) | 250 коня | бензин |
| Volkswagen EOS (1F7, 1F8) | 250 коня | бензин |
| Volkswagen PASSAT (3C2) | 250 коня | бензин |
| Volkswagen PASSAT Variant (3C5) | 250 коня | бензин |
| Audi A3 (8P1) | 265 коня | бензин |
| Volkswagen PASSAT (3C2) | 300 коня | бензин |
| Volkswagen PASSAT Variant (3C5) | 300 коня | бензин |
| Volkswagen PASSAT CC (357) | 300 коня | бензин |
| Audi A3 Sportback (8PA) | 265 коня | бензин |
| Audi A3 (8P1) | 256 коня | бензин |
| Skoda SUPERB (3T4) | 260 коня | бензин |
| Volkswagen EOS (1F7, 1F8) | 260 коня | бензин |
| Skoda SUPERB комби (3T5) | 260 коня | бензин |
