спирачен диск PROTECHNIC
спирачен диск
| Производител | PROTECHNIC |
| Парт номер | PRD6109 |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| диаметър | 292 mm |
| дебелина на спирачния диск | 16 mm |
| височина | 62 mm |
| брой дупки на джанта | 5 |
| минимална дебелина | 14,4 mm |
| диаметър на главината 1 | 68 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 17632
60.69 €
-20%
48.55 €
|
|
APEC braking DSK2330
|
|
ATE 24011601191
|
|
BLUE PRINT ADN14399
37.95 €
-20%
30.36 €
|
|
BOSCH 0986479453
|
|
BOSCH 0986AB6379
|
|
DELPHI BG3765
69.76 €
-20%
55.81 €
|
|
FERODO DDF1579
97 €
-20%
77.6 €
|
|
HAVAM HP58115
|
|
JAPANPARTS DP158
|
|
JURID 562280J
89.33 €
-20%
71.46 €
|
|
KAMOKA 1031096
|
|
KAVO PARTS BR6783
|
|
LPR N2006V
|
|
MAPCO 15287
|
|
NATIONAL NBD1199
|
|
NIPPARTS J3311043
37.95 €
-20%
30.36 €
|
|
OBTEC A/S 815202261
|
|
PAGID 54440
|
|
PILENGA V888
|
|
REMSA 699810
|
|
sbs 202261
|
|
TEXTAR 92144000
55.37 €
-20%
44.3 €
|
|
TRW DF4745
58.29 €
-20%
46.63 €
|
|
NISSAN 432068H305
|
|
NISSAN 432068H700
|
|
NISSAN 432068H701
|
|
RENAULT 432000016R
|
| Nissan X-TRAIL (T31) | 150 коня | дизел |
| Nissan X-TRAIL (T30) | 140 коня | бензин |
| Nissan X-TRAIL (T30) | 114 коня | дизел |
| Nissan X-TRAIL (T30) | 165 коня | бензин |
| Nissan X-TRAIL (T30) | 136 коня | дизел |
| Nissan X-TRAIL (T30) | 140 коня | бензин |
| Nissan X-TRAIL (T30) | 136 коня | дизел |
| Nissan X-TRAIL (T31) | 173 коня | дизел |
| Nissan X-TRAIL (T31) | 141 коня | бензин |
| Nissan X-TRAIL (T31) | 150 коня | дизел |
| Nissan X-TRAIL (T31) | 169 коня | бензин |
| Renault KOLEOS (HY_) | 150 коня | дизел |
| Renault KOLEOS (HY_) | 150 коня | дизел |
| Renault KOLEOS (HY_) | 173 коня | дизел |
| Renault KOLEOS (HY_) | 171 коня | бензин |
| Renault KOLEOS (HY_) | 171 коня | бензин |
| Nissan X-TRAIL (T31) | 140 коня | бензин |
| Nissan X-TRAIL (T31) | 140 коня | бензин |
