спирачен диск PROTECHNIC
спирачен диск
| Производител | PROTECHNIC |
| Парт номер | PRD6170 |
| вид на спирачния диск | плътен |
| диаметър | 264 mm |
| дебелина на спирачния диск | 10 mm |
| минимална дебелина | 8 mm |
| височина | 42 mm |
| центриращ диаметър | 57 mm |
| брой на дупките | 4 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с винтове |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
VAUXHALL 93176548
|
|
A.B.S. 17523
46.74 €
-20%
37.39 €
|
|
AP 14871
|
|
ATE 24011002911
|
|
BENDIX 562254B
|
|
BOSCH 0986479191
|
|
Brake ENGINEERING DI956321
|
|
BRECO BS7670
|
|
BREMBO 08982610
|
|
DELPHI BG3885
32.47 €
-20%
25.97 €
|
|
FEBI BILSTEIN 28152
35.97 €
-20%
28.78 €
|
|
FERODO DDF1313
36.05 €
-20%
28.84 €
|
|
JURID 562254J
|
|
KAMOKA 1032626
29.3 €
-0%
29.3 €
|
|
LPR O1004P
36.97 €
-20%
29.58 €
|
|
MAPCO 25706
|
|
METELLI 230799
|
|
sbs 17523
|
|
sbs 1815203646
34.15 €
-0%
34.15 €
|
|
sbs 1815205213
29.09 €
-0%
29.09 €
|
|
TEXTAR 92124700
|
|
TRW DF4344
41.34 €
-20%
33.07 €
|
|
VALEO 186855
|
|
ZIMMERMANN 430260500
|
|
OPEL 569116
|
| Opel COMBO фургон/комби | 65 коня | дизел |
| Opel COMBO фургон/комби | 87 коня | бензин |
| Opel COMBO фургон/комби | 75 коня | дизел |
| Opel MERIVA | 125 коня | бензин |
| Opel MERIVA | 75 коня | дизел |
| Opel MERIVA | 100 коня | бензин |
| Opel COMBO Tour | 87 коня | бензин |
| Opel COMBO Tour | 65 коня | дизел |
| Opel COMBO Tour | 75 коня | дизел |
| Opel COMBO Tour | 90 коня | бензин |
| Opel COMBO Tour | 69 коня | дизел |
| Opel COMBO фургон/комби | 90 коня | бензин |
| Opel COMBO фургон/комби | 69 коня | дизел |
| Opel MERIVA | 105 коня | бензин |
| Opel MERIVA | 75 коня | дизел |
| Opel COMBO Tour | 75 коня | дизел |
| Opel COMBO фургон/комби | 75 коня | дизел |
| Opel COMBO фургон/комби | 94 коня | Бензин/Метан (CNG) |
| Opel COMBO Tour | 94 коня | Бензин/Метан (CNG) |
| Opel COMBO фургон/комби | 101 коня | дизел |
| Opel MERIVA | 69 коня | дизел |
| Opel COMBO Tour | 101 коня | дизел |
| Opel COMBO фургон/комби | 97 коня | Бензин/Метан (CNG) |
| Opel COMBO Tour | 97 коня | Бензин/Метан (CNG) |
