спирачен диск REMSA
спирачен диск
| Производител | REMSA |
| Парт номер | 6040.00 |
| контролен знак за преглед | K.B.A.: 61210 |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 231 mm |
| височина | 44 mm |
| вид на спирачния диск | плътен |
| дебелина на спирачния диск | 12 mm |
| минимална дебелина | 10 mm |
| брой на дупките | 4 |
| центриращ диаметър | 61 mm |
| тегло | 3,6 kg |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
REMSA BDM605010
|
|
REMSA DCA604000
|
|
AP 14360
|
|
ATE 24011201021
|
|
ATE 412102
|
|
BENDIX 345062
|
|
BENDIX 561495B
|
|
BOSCH 0986478239
|
|
BOSCH 0986478587
|
|
BRADI 1030814
|
|
BREMBO 08554510
|
|
DELPHI BG2280
|
|
DELPHI BG2327
16.62 €
-20%
13.3 €
|
|
DELPHI BG327
|
|
FAG BS3481
|
|
FERODO DDF203
40.61 €
-20%
32.48 €
|
|
JAPANPARTS DI411
|
|
JURID 561495J
|
|
LPR A4091P
28.49 €
-20%
22.79 €
|
|
METELLI 230266
|
|
MGA D1066
|
|
PAGID 51105
|
|
REMSA BDM605010
|
|
ROADHOUSE 604000
|
|
TEXTAR 98200046301
|
|
TRW DF1810
41.16 €
-20%
32.93 €
|
|
TRW DF1810BP
|
|
VALEO 186232
|
|
WOKING D604000
|
|
HONDA 45251SB2010
|
|
HONDA 45251SB2020
|
|
HONDA 45251SB2030
|
|
HONDA 45251SB2730
|
|
HONDA 45251SB2731
|
|
HONDA 45251SB2732
|
|
HONDA 45251SB2010
|
|
HONDA 45251SB2020
|
|
HONDA 45251SB2030
|
|
HONDA 45251SB2730
|
|
HONDA 45251SB2731
|
|
HONDA 45251SB2732
|
|
ROVER DBP3169
|
|
ROVER DPB3169
|
|
ROVER GBD90810
|
|
ROVER GBD90818
|
|
ROVER GBD90827
|
|
VW 230266
|
| Rover 200 (XH) | 73 коня | бензин |
| Rover 200 (XH) | 83 коня | бензин |
| Rover 200 (XH) | 102 коня | бензин |
| Rover 200 хетчбек (XW) | 112 коня | бензин |
| Honda CIVIC I седан (SF) | 71 коня | бензин |
| Honda CIVIC III Hatchback (AL, AJ, AG, AH) | 54 коня | бензин |
| Honda CIVIC III Hatchback (AL, AJ, AG, AH) | 71 коня | бензин |
| Honda CIVIC III Hatchback (AL, AJ, AG, AH) | 86 коня | бензин |
| Honda CIVIC III Hatchback (AL, AJ, AG, AH) | 90 коня | бензин |
| Honda CIVIC III Hatchback (AL, AJ, AG, AH) | 101 коня | бензин |
| Honda CIVIC IV Hatchback (EC, ED, EE) | 75 коня | бензин |
| Honda CRX I (AF, AS) | 101 коня | бензин |
| Honda CIVIC I Shuttle (AN, AR) | 86 коня | бензин |
| Honda CIVIC I Shuttle (AN, AR) | 86 коня | бензин |
| Honda CIVIC V Hatchback (EG) | 75 коня | бензин |
| Honda CIVIC IV Hatchback (EC, ED, EE) | 75 коня | бензин |
| Honda CRX I (AF, AS) | 71 коня | бензин |
| Honda CIVIC III седан (AM, AK, AU) | 54 коня | бензин |
| Honda CIVIC III седан (AM, AK, AU) | 71 коня | бензин |
| Honda CIVIC III седан (AM, AK, AU) | 86 коня | бензин |
| Honda CIVIC III седан (AM, AK, AU) | 90 коня | бензин |
| Honda CIVIC III седан (AM, AK, AU) | 101 коня | бензин |
| Honda CIVIC IV седан (ED) | 75 коня | бензин |
