спирачен диск REMSA
спирачен диск
| Производител | REMSA |
| Парт номер | 6136.00 |
| контролен знак за преглед | K.B.A.: 61210 |
| страна на монтаж | задна ос |
| диаметър | 247 mm |
| височина | 34 mm |
| вид на спирачния диск | плътен |
| дебелина на спирачния диск | 10 mm |
| минимална дебелина | 8 mm |
| брой на дупките | 4 |
| центриращ диаметър | 71 mm |
| тегло | 3,09 kg |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
REMSA DCA613600
|
|
ATE 24,011001991
|
|
ATE 24011001991
|
|
BENDIX 338803
|
|
BENDIX 561411B
|
|
BOSCH 0986478359
|
|
BRADI 1361154
|
|
BREMBO 08298520
|
|
DELPHI BG2477
|
|
DELPHI BG2572
25.84 €
-20%
20.67 €
|
|
DELPHI BG572
|
|
FAG BS3690
|
|
FERODO DDF238
34.45 €
-20%
27.56 €
|
|
JURID 561411J
|
|
LPR P1151P
18.07 €
-20%
14.46 €
|
|
MGA D1017
|
|
PAGID 52506
|
|
QUINTON HAZELL BDC3690
|
|
ROADHOUSE 613600
|
|
TEXTAR 98200048201
|
|
TRW DF2580
|
|
VALEO 186199
|
|
WOKING D613600
|
|
ZIMMERMANN 440310300
|
|
ZIMMERMANN 440310350
|
|
PEUGEOT 4246A1
|
|
PEUGEOT 4246A2
|
|
PEUGEOT 4246G9
|
|
PEUGEOT 4246A1
|
|
PEUGEOT 4246A2
|
|
PEUGEOT 4246G9
|
|
PEUGEOT 4246A1
|
|
PEUGEOT 4246A2
|
|
PEUGEOT 4246G9
|
| Peugeot 405 I (15B) | 95 коня | бензин |
| Peugeot 405 I (15B) | 158 коня | бензин |
| Peugeot 405 I (15B) | 90 коня | дизел |
| Peugeot 405 II (4B) | 90 коня | дизел |
| Peugeot 405 II (4B) | 101 коня | бензин |
| Peugeot 405 I (15B) | 105 коня | бензин |
| Peugeot 405 I (15B) | 109 коня | бензин |
| Peugeot 405 I (15B) | 109 коня | бензин |
| Peugeot 405 I (15B) | 120 коня | бензин |
| Peugeot 405 I (15B) | 147 коня | бензин |
| Peugeot 405 I (15B) | 147 коня | бензин |
| Peugeot 405 II (4B) | 121 коня | бензин |
| Peugeot 405 II (4B) | 121 коня | бензин |
| Peugeot 405 II (4B) | 152 коня | бензин |
| Peugeot 405 II (4B) | 196 коня | бензин |
| Peugeot 405 I Break (15E) | 95 коня | бензин |
| Peugeot 405 I Break (15E) | 120 коня | бензин |
| Peugeot 405 I Break (15E) | 90 коня | дизел |
| Peugeot 405 II Break (4E) | 90 коня | дизел |
| Peugeot 405 II Break (4E) | 101 коня | бензин |
| Peugeot 405 I Break (15E) | 105 коня | бензин |
| Peugeot 405 I Break (15E) | 109 коня | бензин |
| Peugeot 405 II Break (4E) | 121 коня | бензин |
| Peugeot 405 II (4B) | 150 коня | бензин |
| Peugeot 405 I Break (15E) | 109 коня | бензин |
| Peugeot 405 I (15B) | 122 коня | бензин |
